Kominek Marta 9Kolejny  nowoczesny zestaw kominkowy nr. 9 z serii  Marta projektu firmy Tapis.  Kominek Marta 9 to zestaw  kominkowy z wkładem kominkowym o szerokości  1000mm i mocy 16kW. Kominek dla ceniących nie tylko wygląd, ale również wygodę. Pierwszy kominek z serii  Marta z wkładem o szerokości 1000mm umieszczonym na wysokości 65 cm,  nie wymagający schylania się przy dokładaniu drewna.  Zakres umiejscowienia wkładu to przedział od 45 do 65cm od podłoża.

Tylna zabudowa (skrzynka), stosunkowo wąska, (162cm)  przy tak dużym wkładzie.  Wystająca  szafka-półka z lewej lub prawej strony, zawieszona w powietrzu, tworzy designerską formę. Miejsce  do wykorzystania  w dowolny sposób jako drewutnia, miejsce na akcesoria kominkowe, lub barek. Blat szafki – półki, na którym możemy ustawić bliskie naszemu sercu pamiątki zdjęcia, itp. Szafkę zamykają przesuwane bezszmerowo drzwi. W przeciwieństwie do konkurencji, która również stosuje podobne rozwiązania w swoich obudowach, nasze drzwiczki są stabilne, przesuwają się wyjątkowo łatwo i dzięki zastosowaniu specjalnych prowadnic – bezszmerowo.

Kominek Marta 9

Wewnątrz obudowy kominkowej Marta 9 umieszczono stalowy stelaż gwarantujący bardzo stabilna konstrukcję i umożliwiający  zastosowanie dowolnych materiałów wykończeniowych.  I  to jest wyłącznie nasz wybór – możemy zastosować znane z wcześniejszych rozwiązań obudów z serii Marta  – płyty meblowe – szeroki wachlarz kolorów i faktur,  lub  opcjonalnie tynk strukturalny w dowolnych kolorach. A  dzięki  stalowemu  stelażowi zapewniającemu masywne wsparcie możemy również wykończyć obudowę ciężkimi  elementami kamieni  naturalnych.

Odstająca 8cm od  skrzynki rama frontowa  z płyty meblowej –  kontrastowa albo w tym samym kolorze, lub  szklana –  i tu mamy nieograniczone wręcz możliwości – od szkła w jednym kolorze, poprzez łączenie szkieł różnych kolorów  i  uwaga! Tego jeszcze nie było! Nadruk na szkle! Jesteśmy w stanie wykonać dowolną dekorację szkła. Może to być przykładowo  wielkoformatowe zdjęcie ulubionego pupila,  uwieczniony pejzaż z podróży, model wymarzonego pojazdu – wszystko, co nam w duszy gra. Wtedy Marta 9 będzie niepowtarzalna i będziemy mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał nic podobnego.

 

Jeżeli  brakuje inwencji – pomożemy, zaproponujemy własne również niepowtarzalne wzory. Dookoła wkładu szeroka  (14cm) ramka ze stali w kolorze czarnym, lub srebrnym do wyboru. Ponad ramą u góry obudowy – półka o szerokości 1000mm w tylnej części wyłożona szkłem i podświetlana –  idealnie komponująca się z szerokim wkładem.  W obudowie,  po przeciwnej stronie wysuniętej szafki-półki,  w celu uzyskania optycznej lekkości, na całej wysokości,  symetrycznie umieszczone  półki.

Wymiary Marty 9:
Szerokość obudowy – 162 cm
Wysokość obudowy – 202 cm

Wymiary ramy:
Szerokość –  195 cm
Wysokość   – 96 cm

Więcej informacji w serwisie:  https://www.tapis.pl/promocje/kominek-marta-9.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki