Z dumą informujemy, że wprowadziliśmy do produkcji gotowe obudowy betonowe i akumulacyjne wykonane w norweskiej technologii. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdą formę odlewniczą, projektujemy i tworzymy nowe wzory kominków. Do dwóch znanych już serii ciepłych obudów skierowanych specjalnie do wkładów Kwline – Gama Master i Gama Hotline dołączyliśmy gamę obudów betonowych do wkładów kominkowych firmy KRATKI i najnowsza propozycja – betonowy zestaw kominkowy do wkładu HS-30.

Ten zestaw kominkowy wyposażono w stalowo-szamotowy wkład kominkowy HS-30, z dużą szybą wykończoną czarną emaliowaną ramką. Palenisko wyłożone szamotem, z doprowadzeniem powietrza z zewnątrz, z ukrytym pod rusztem, wygodnym i pojemnym popielnikiem. Modułowa, betonowa obudowa w formie prostego sześcianu o standardowych wymiarach szerokość 1300 x głębokość 600 x wysokość 2000mm, z możliwością podwyższenia do sufitu. W standardzie elegancka czarna rama, z ozdobnymi wstawkami ze stali szlachetnej.

Drugi wariant – ta sama obudowa odlana z masy akumulującej ciepło, tzw. ciepła zabudowa. W kolejnym etapie montażu – dowolność wykończenia w zależności od potrzeb marmurem, kaflami, cegłami, oraz innymi materiałami dekoracyjnymi. Oferta nasza obejmuje również inne ramy stalowe, szklane (różne kolory) i marmurowe.
Zestaw kominkowy HS-30 jest przystosowany do montażu w każdym miejscu – jako frontalny, narożny przystawny, centralny oraz jako ściana działowa, ponieważ pełna konstrukcja modułów 360 stopni, stwarza nieograniczoną swobodę lokalizacji kominka. Łatwy i prosty montaż i demontaż. Super nowoczesny, wyrafinowana w swojej prostocie bryła betonu współgra z designerskimi wnętrzami, doskonale wtapia się w popularne obecnie lofty.

Zobacz wkład kominkowy HS-30: https://www.tapis.pl/kominkowe/northstar/paleniska-hs30.htm
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami: https://www.tapis.pl/promocje/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki