Dodano: 2016.02.17

W myśl zasady „Nowy rok, Nowe możliwości” wspólnie z firmą Bellfires zakończyliśmy pracę nad ulepszeniem wkładów 3 szybowych tzw. „półwyspowych” – Room Divider do serii 3.

Od kwietnia 2016 dostępne w ofercie będą nie 2 modele, ale aż cztery.

Modele oznaczone – Room Divider 3 Large oraz Medium są to wkłady z pełnym przeszkleniem z 3 stron, tak aby znakomicie można było podziwiać spektakl płomieni.

Natomiast modele Room Divider Large / Medium z oznaczeniem Left lub Right posiadają zasłoniętą jedną z szyb do 70% tak aby można było je montować w narożnikach ścian, w miejscach dzielących pomieszczania, tak aby płomienie było widać z 2 różnych pomieszczeń.

Co nasz wyróżnia i dlaczego Bellfires pozostaje liderem na świecie w projektowaniu wkładów gazowych?

Nowa seria Room Divider 3 – jest wyposażona w rewolucyjne palniki – linowy lub centralny. Możliwość wykorzystywania kominka na 100% lub 50% nie tracąc przy tym idealnej wizji ognia – daje każdemu z nas nieograniczone możliwości montażu np. dużego wkładu w małym pomieszczeniu, gdzie nie będziemy prowadzić do niekorzystnego przegrzewania domu.

Idąc dalej każdy z wkładów może być wyposażony w ramy dekoracyjne dookoła wszystkich szyb na szerokość +10 cm. Przy wkładach 3 szybowych z dużym przeszkleniem jest to ogromna zaleta dla użytkownika. Ramy +10 cm opowiadają za „zrobienie” lekkiego cienia na szybę tak, aby w słoneczne dni lub przy intensywnym świetle płomienie w kominku były widoczne. Opisywaliśmy to: https://www.tapis.pl/info/dlaczego-warto-wybrac-kominki-gazowe-bellfires-czesc-iii.html.

Dodatkowo, a zarazem jedną z najważniejszych zalet nowego modelu jest umiejscowienie wylotu spalin z tyłu urządzenia poza obrysem szyby. Przesuwając wylot spalin uzyskujemy nieskończone możliwości instalacji i zabudowy wkładu według własnego projektu. Ponadto sam system spalinowy ma 2 średnice do wyboru 100/150 i 130/200 mm co przy dużych wkładach jest rzadkością.

 

Na sam deser każdy wkład może być zamontowany „zawieszony” do ściany.

Służy do tego specjalna rama montażowa dostarcza z wkładem bez żadnych dodatkowych kosztów – ( inni producenci każą sobie za to słono płacić), a u nas? Jest to standard.  W standardzie także pełny dystrybutor do systemu dystrybucji gorącego powietrza, który pozwala ogrzać inne pomieszczenia.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe