Z początkiem maja 2014 roku firma BellFires wprowadziła do oferty ulepszony wkład gazowy View Bell Vertical z serii 3. Jest to pionowy wkład z trójstronnym przeszkleniem stworzony dla osób, które cenią sobie pełne wykorzystanie powierzchni w domu lub mieszkaniu oraz wymagają pięknego kominka.

Nowy model View Bell Vertical 3 – nazwijmy po „face liftingu”, otrzymał wszystkie główne cechy nowoczesnych i oszczędnych wkładów gazowych marki BellFires, mianowicie:

– możliwość wyboru średnicy komina 100/150mm lub 130/200mm
– zewnętrzne ramy dekoracyjne
– czarną szybę na tylnej ścianie w komorze spalania
– nowoczesny palnik linowy – (więcej na temat palników https://www.tapis.pl/info/dlaczego-wybrac-kominki-gazowe-bellfires-czesc-v-rewolucje.html )

Nie są to ostateczne zmiany.

Model View Bell Vertical 3 występuje 2 dwóch wariantach: model naścienny wiszący oraz model do pełnej zabudowy.

Model naścienny wiszący

Konstrukcja wkładu została tak zaprojektowana, aby elementy sterujące kominkiem znalazły się pod wkładem bez drzwiczek rewizyjnych. Teraz nie trzeba dodatkowo szukać miejsca aby “ukryć” drzwiczki rewizyjne – teraz wszystko jest ukryte w konstrukcji wkładu. Dodatkowo wkład wyposażony jest w uchwyty montażowe na ścianę w korpusie – nie są potrzebne dodatkowe elementy nośne.

Model do pełnej zabudowy

Ten model posiada standardowe drzwiczki rewizyjne, które można umieścić w promieniu 1,5 metra od wkładu gazowego. Ponadto wkład jest wyposażony w regulowane nóżki.

Oprócz tego każdy model można wyposażyć w ramę dekoracyjną o szerokości + 10 cm – rozwiązanie szczególnie polecam w pomieszczeniach bardzo nasłonecznionych (więcej na ten temat: https://www.tapis.pl/info/dlaczego-warto-wybrac-kominki-gazowe-bellfires-czesc-iii.html )

Seria View Bell Vertical 3 jest dostępna tylko i wyłącznie z naszym palnikiem linowym ze względu swoją niewielką szerokość, a zależy nam, aby płomień był zawsze idealny.

Jak działa palnik linowy? Zapraszam na prezentację poniżej

 

BARTOSZ URBAN

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe