Dodano: 2015.02.18

Żyjąc w trudnym klimacie środkowo-europejskim, charakteryzującym się długimi, uciążliwymi zimami i kapryśnej, letniej pogodzie, szczególnie w Polsce doceniamy dobroczynne działanie wanien spa. Dlatego domowe urządzenia spa zdobywają coraz większą popularność.

Terapeutyczne działanie wanien spa z systemami hydromasażu w połączeniu z domową sauną wyposażoną w promienniki infrared, czy też kabinę parowo-prysznicową pozwala zaaranżować w każdym domu małe centrum odnowy biologicznej.

Europejska firma Wellis specjalizująca się w produkcji urządzeń spa w nowym 2015 roku przygotowała wiele nowości rynkowych. Ten europejski producent urządzeń spa wciąż udoskonala swoje produkty i wprowadza do sprzedaży nowe modele, bardziej odpowiadające najnowszym wyzwaniom wymagającego i dynamicznie zmieniającego się rynku.

W trosce o jakość i o zachowanie przyjaznych „wschodnioeuropejskich” cen swoich nowoczesnych produktów Wellis standaryzuje poszczególne zespoły w wannach spa. Automatyzacja i cyfryzacja linii produkcyjnej przyśpieszy proces produkcyjny i zminimalizuje ryzyko błędu wynikające z czynnika ludzkiego.

W wyniku głębokich analiz dotyczących sprzedaży w latach ubiegłych, producent postanowił wycofać z produkcji wanny spa z serii OCEANIC LINE i NORTHLINE. Dzięki tej decyzji wygospodarowano nowe możliwości produkcyjne dla nowych produktów, niecierpliwie wyczekiwanych przez rynek spa.

Pierwsza w kolejności premiera przypadająca na połowę lutego 2015 to wanna WELLONE,
kolejne trzy nowości zadebiutują w połowie marca 2015 -będą to wanny: DOBASSY, RIO 200 i RIO 218.

Zbiór obfitość z Wellis w kwietniu 2015 zamknie nowe, powiększone wydanie wanny ELBRUS teraz o wymiarze 2,3m x 2,3m.

       

WELLONE                                         RIO                                                DOBASSY

 

Wszystkie produkty spa z Wellis w dalszym ciągu w posiadają zamontowane najnowocześniejsze sterowniki dotykowe produkcji amerykańskiej. Panele sterowania „Easy Touch II”. Ta technologia pozwala bardzo szybko i sprawnie sterować wszystkimi funkcjami wanien (jak regulacja temperatury wody, sterowanie pompami, i oświetleniem). Wypróbowany przez dotychczasowych użytkowników wanien spa komputerowy system sterowania sam się kalibruje i sam diagnozuje. Informując na dużym i czytelnym wyświetlaczu o wszelkich wykrytych nieprawidłowościach w funkcjonowaniu urządzenia.

Europejska firma Wellis coraz częściej zaskakuje nas najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi w swoich urządzeniach. O wszelkich nowościach rynkowych i stosowanych udoskonaleniach w istniejącym sprzęcie spa będziemy sukcesywnie informować.

 Oferta produktów Wellis  https://www.tapis.pl/wanny-spa/wellis/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA