dolphin-wave-100To idealny odkurzacz basenowy dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się z kąpieli w idealnie czystej wodzie, nie angażując się zbytnio w prace związane z czyszczeniem niecki basenu. Wszystkie prace z tym związane wykona doskonale wyposażony produkt firmy Dolphin model Wave 100.

Dolphin Wave 100 posiada zdolność samoprogramowania cyklu pracy konkretnego basenu zapewniającą efektywny proces czyszczenia mimo różnych przeszkód znajdujących się w basenie jak wyspy, drabinki czy schody.

dolphin-wave-100-6 dolphin-wave-100-2 dolphin-wave-100-3 dolphin-wave-100-4 dolphin-wave-100-5
Zespół napędowy odkurzacza Wave 100 wyposażony został w unowocześniony system żyroskopowy, dzięki czemu odkurzacz porusza się po liniach prostych i pod kątem prostym, w wyniku czego skuteczność czyszczenia całego basenu uległa zdecydowanej poprawie.

dolphin-wave-100-1

Odkurzacz posiada zasilacz cyfrowy współpracujący z łatwym w obsłudze pilotem zdalnego sterowania.

Poniżej opisujemy, jego najważniejsze zalety:

 • Zaawansowane oprogramowanie odkurzacza zapewnia doskonałą skuteczność czyszczenia i odkurzania dna, ścian i linii wodnej basenu praktycznie nie pozostawiając miejsc. Wymagających dodatkowego czyszczenia.
 • Niskie napięcie zasilające zespół napędowy (29 VDC) zapewnia niskie zużycie energii.
 • Odkurzacz ma wbudowany mechanizm ułatwiający omijanie przeszkód w basenie i zapobiegający zablokowaniu na ścianie (drabinki).
 • Odkurzacz nadaje się do pracy w basenach posiadających wypłycenia czyli często w obiektach publicznych (plaże).
 • Standardowo wyposażony jest w szczotki CB (Combi Brush) przeznaczone do basenów pokrytych różnymi rodzajami ceramiki i mozaiki, basenów wyłożonych folią PVC, jak również wykonanych z żywic poliestrowych i stali nierdzewnej. Jako opcja Wave 100 może być wyposażony w szczotki WB (Wonder Brush) do szczególnie śliskiej ceramiki.
 • Cztery szczotki i dwa silniki napędowe polepszają zdecydowanie właściwości manewrowe odkurzacza podczas pracy automatycznej i ręcznej.
 • Przewód zasilający o długości 30 m posiada obrotnicę zapobiegającą jego skręcaniu.
 • Uniwersalny zasilacz cyfrowy może być zasilany napięciem z zakresu 100 – 250 V. Posiada kontrolki zapełnienia worka filtracyjnego i zwłoki czasu pracy.
 • Cykl pracy do wyboru trwa 4, 6 lub 8 godzin, po czym następuje automatyczne wyłączenie odkurzacza.
 • Zespół napędowy posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem i niedociążeniem.
 • Wyposażony jest w wózek do wygodnego transportu i przechowywania odkurzacza wraz z przewodem pływającym, zasilaczem i pilotem.

Gwarancja – 2 lata, przy czym gwarancja na zespół napędowy – 3000 godzin pracy.

Pilot zdalnego sterowania

dolphin-wave-100-pilotPilot umożliwia wybór trybu pracy ręcznej (sterowanie ruchami odkurzacza) oraz trybu pracy automatycznej.

W czasie pracy ręcznej sterowanie ruchami odkurzacza odbywa się za pomocą czterech przycisków. Po zmianie trybu pracy na automatyczny możliwy jest wybór parametrów pracy oraz rodzaju czyszczenia obrazowanych za pomocą umieszczonych na wyświetlaczu symboli, dzięki czemu Dolphin Wave 100 jest jeszcze lepiej dostosowanym urządzeniem do pracy w dużych basenach przy zredukowanych do minimum czynnościach obsługowych.

Dzięki niemu czerpiemy maksimum relaksu i odpoczynku w ciepłe letnie dni bez zaprzątania sobie głowy stertą zbędnych akcesoriów do konserwacji i sprzątania naszego basenu.

Oferta promocyjna i specyfikacja techniczna odkurzaczy basenowych Dolphin >>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Baseny