Dodano: 2013.09.13

Ogrodowa wanna SPA Nowa wanna SPA z oferty Tapis model Hard Egg to model kompaktowy, niewielki, ale oferujący wszystko to, co w wannie SPA jest najważniejsze. Wygodne, wielopoziomowe siedziska, ukształtowane ergonomicznie zapobiegają zsuwaniu się w trakcie kąpieli.  Różne głębokości siedzisk umożliwiają całkowite zanurzenie ciała. Niewielką ilość dysz (13), rozmieszczono w strategicznych miejscach w celu uzyskania najbardziej efektywnego masażu. Wyjątkowa kaskada, podświetlona zmieniającymi się światłami LED, które można dowolnie zaprogramować. Światła LED umieszczone również na obudowie, wskazują drogę do wejścia do wanny. Wyjątkowa, monolityczna niezniszczalna obudowa wykonana jest z polietylenu, wzmocnionego i izolowanego włóknem szklanym. Dzięki temu, wanna spa Hard Egg jest niezwykle wytrzymała na wszelkie szkodliwe warunki atmosferyczne, śnieg, mróz, deszcz i ostre słońce nie jest wstanie  jej uszkodzić.

Może być umieszczona na dowolnym podłożu, nie uszkodzą jej  domowi pupile, jak również szalone zabawy naszych pociech. Kolejną zaletą Hard Egg jest bardzo niewielka waga, (tylko 136 kg) co czyni ja mobilną, łatwo można zmienić miejsce jej usytuowania.

w12 w11 w15

 Jest większą siostrą prezentowanej już w naszym serwisie mobilnej wanny SPA – Tubblicious. Hard Egg od Tubliciousa  różni się większa ilością komfortowych miejsc – wygodnie korzystają z kąpieli cztery dorosłe osoby, lub rodzina 2 + 2.

Ogrodowa wanna SPA

Szybka i nieskomplikowana instalacja. W standardzie grzałka elektryczna o mocy 2kW. Uspakajający szmer szumiącej kaskady, dysz masujących oraz gra świateł,  stworzy prywatną oazę relaksu i spokoju.

Polecana również jako alternatywa dla wanny ogrodowej HOT TUB, dla wszystkich, którzy czują potrzebę posiadania dysz powietrznych nie polecanych w wannach drewnianych.

Dane techniczne wanny HARD EGG

– Wymiary – 2060 x 1800 x 890
– Waga 136 z wodą 1180
– Podświetlana kaskada,
– Grzałka 2 kW
– Oświetlenie LED Perimeter i Step
– Pompa: 1 – 2 prędkości pompy Balboa
– 13 dysz masujących ze stali nierdzewnej

Opcjonalnie:

– Pokrywa termiczna o grubości 7-8cm
– Schodki antypoślizgowe

Jeżeli dodamy do tego atrakcyjną, niewysoką cenę – to wanna SPA Hard Egg nie ma sobie równej na rynku.

Więcej informacji o wannach ogrodowych w serwisie https://www.tapis.pl/wanny-spa/wanna-ogrodowa/

Zobacz także:

  1. Prysznice ogrodowe – kolorowy zawrót głowy
  2. TOI – baseny do ogrodu
  3. Nowe trendy i wzory w mozaice
  4. Basenowe leżanki z hydromasażem
  5. Odkurzacz basenowy Dolpin Moby
  6. Basenowe kolektory słoneczne
Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA