Palniki gazoweZ ogromną przyjemnością pragniemy poinformować  Państwa, o fakcie wprowadzenia do oferty  palników gazowych firmy Kwline do samodzielnego montażu – do przeróbki istniejących kominków do tej pory opalanych drewnem.

Ogromną zaletą takich palników jest ich mobilność oraz kompaktowe wymiary. W ofercie dostępne są 4 modele. Ich długość wynosi od 37 do 130cm, wysokość to 14 cm,  a głębokość to  tylko 29 cm.

Powyższe  wymiary idealnie wpisują się do wymiarów wkładów kominkowych i  kominków opalanych drewnem.  Jeżeli  jesteś już zmęczony  ciągłym bieganiem i pilnowaniem  płomienia w swoim kominku  opalanym drewnem –  to jest to idealne rozwiązanie. Gazowe  palniki Kwline  można zastosować już w istniejącym kominku bez zbytniej ingerencji w obudowę.  Gazowe palniki Kwline dają ci tą możliwość.

Każdy z palników jest sterowany za pomocą pilota.  Do wyboru są  dekoracyjne polana ceramiczne lub kamyczki.  Palniki są dostosowane do gazu  z sieci lub z butli (LPG).

Jednak największą zaletą naszych palników jest  dowolność samodzielnego kształtowania obudowy i płomienia w Twoim idealnym  kominku;  kominek może  mieć 4 i więcej metrów szerokości, a  płomień może  być na 2 różnych poziomach  – teraz już możesz stać się  swoim  własnym  Architektem. To Ty decydujesz jak ma wyglądać Twój kominek z palnikami Kwline –  nic Cię nie ogranicza, sam możesz spełnić Swoje  fantazje.

Więcej informacji w serwisie: http://www.kwline.pl/kominki-gazowe-palniki.html

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki gazowe