Dodano: 2013.02.05

Przedstawiamy premierowy produkt w ofercie firmy Tapis – Ceramika Stoger – kaflowy piec Hannover. Do wyboru szeroka gama kafli w kolorach standardowych (16 kolorów), jeszcze większy wybór kafli w kolorach specjalnych, oraz na życzenie klienta możliwość wykonanie specjalnego, niepowtarzalnego, indywidualnie dobranego koloru ceramiki. Piec posiada bezpośrednie doprowadzenie powietrza z zewnątrz – pod piecem. Podłączenie do komina tylne lub górne. W wersji podłączenia górnego przejście wykończone ozdobną ceramiczną rozetą.

Tak właśnie wygląda HANNOVER w wersji podstawowej. W wersji rozbudowanej 1+3 – dodając trzy, a nie jeden kafel ponad paleniskiem uzyskujemy wysoki na 190 cm piec wolnostojący do złudzenia podobny do tradycyjnego starego pieca kaflowego, często jeszcze obecnego w starych domach i kamienicach. Różni się tym, że dodatkowo, oprócz ciepła, w dużej przeszklonej tafli szyby możemy cieszyć się przepięknym teatrem ognia. Kolejna opcja to wersja z akumulacją ciepła – wypełnienie pieca między korpusem, a ceramiką materiałem GERFIRE zwiększającym w znacznym stopniu czas oddawaniu zgromadzonej energii cieplnej po wygaśnięciu pieca. Piec kominkowy Ceramika Stoger Model Hannover może zostać doposażony w automatykę, sterowanie pilotem przepustnicy powietrza z zewnątrz.
Piec może być wykonany również w wersji z plecami ceramicznymi 360° – co umożliwia zamontowanie pieca w centralnym miejscu pomieszczenia.

Urządzenie spełnia normy CE i BlmSchV 2.

https://www.tapis.pl/piece-piecyki/stoger-ceramic/hannover.htm

 

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki, Piece