Rodzinna, włoska firma z myślą o klientach ceniących tradycyjne piękno, od lat tworzy niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju kaflowe piece ceramiczne. Współczesne piece ilustrują jak twórczo można czerpać wzory z dawnych rezydencji królewskich, lub arystokratycznych. Wzorując się na nich, osiągnięto najwyższej klasy dzieło rzemiosła artystycznego.

Każdy z korpusówjest wykonywany tradycyjną techniką rękodzielniczą, oraz ręcznie malowany. Wykorzystując doświadczenia zdunów, firma stworzyła produkt dwukomorowy, który tak jak dawny piec kaflowy grzeje całą powierzchnią.Jest to najzdrowsze ciepło, najbardziej zbliżone do ciepła światła słonecznego. Szklane drzwi zdobione bogatym ornamentem,nie skrywają pięknego spektaklu płomieni, który ożywia bryłę rzeźby. Pałacowe kominki ceramiczne od dawna wzbudzają zachwyt odbiorców ceniących oryginalnośći niepowtarzalność.

Do istniejącej już oferty dołączyliśmy nowy modelVitorio Maxiw trzech wersjach. Wersja tradycyjnawzbogacona została w płaszcz wodny, co pozwoli podłączyć piec do C.O., dając możliwość rozprowadzenia ciepła tą drogą do wszystkich pomieszczeń.

Kolejna wersja to Vitorio Maxi Bilaterale, piec z szybą z dwóch stron.( Vis-a vis) Daje to wielemożliwości aranżacji przestrzeni, takich jak podział na strefę wypoczynku i aneksu kuchennego. Centralne umieszczenie z kolei uczyni nasz piec sercem ogniska domowego. Mimo, że wydawać by się mogło, że taki piec pasuje tylko do wnętrz stylowych, nic bardziej mylnego, ten piec w każdym wnętrzu- także nowoczesnym -będzie jego biżuterią.

Bogaty wybór kolorów uzupełnii tak już szeroki wachlarz oferty.

Więcej informacji w serwisie internetowym:https://www.tapis.pl/kominki/ceramiczne/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki