Zespół Tapis, to nie tylko praca, pasja budowy kominków, saun, basenów, produktów SPA, ale to ludzie, którzy w wolnym czasie rozwijają swoje hobby. I taką odskocznią jest hodowla psów rasy Samojed. Z radością informujemy, że nasza hodowla właśnie powiększyła się o jesienny miot w postaci sześciu uroczych, maleńkich białych kuleczek – dwóch suczek i czterech piesków.

Jesteśmy zakochani w charakterze i usposobieniu tej rasy, ponieważ Samojedy, to bardzo przyjazne, doskonałe do zabaw z dziećmi pieski. Bardzo wytrzymałe, łagodne i przyjacielskie. Łatwe w prowadzeniu, jeżeli traktowane po partnersku. Nie bez przyczyny określa się je jako „uśmiechnięty pies północy”. Psy z naszej hodowli uczestniczą w różnych imprezach – od imprez charytatywnych, spotkań z dziećmi (dogoterapia) po międzynarodowe wystawy, z których niejednokrotnie wracają obwieszone złotem.

Firma Tapis jest założycielem pierwszego psiego zaprzęgu Samojed. Współuczestniczymy w wyścigach z innymi psimi zaprzęgami i już przed startem mamy pewność, że nasze pociechy mają zagwarantowane zaszczytne ostatnie miejsce. Ale każde ukończenie biegu przez nasze pieski jest dla nas ogromną radością.

Wszystkich planujących w przyszłości poszerzenie swojej rodziny o czworonoga zachęcamy do zapoznania się z pierwotna rasą Samojed.

Więcej informacji w serwisie http://www.hoxter.info/


Aktualność z kategorii: Wydarzenia