Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku otrzymaliśmy dwie nominacje do nagrody Płomień Roku 2019, w kategorii: „Wzornictwo, Styl, Estetyka” dla wkładu kominkowego Kwline R710, oraz „Technika, Bezpieczeństwo” dla RIKA Innovative Ofentechnik GmbH za sterowanie głosowe Rika Voice.  To wyróżnienie jest uznaniem jakości i innowacyjności produktów spod znaku KWLINE i RIKA, które od wielu lat cieszą się coraz większym zainteresowaniem wymagających klientów. Dziękujemy za te wyróżnienia.

 

 

Wkład kominkowy Kwline R 710

Kwline R 710 jest nowoczesnym paleniskiem z designerskim, okrągłym przeszkleniem. Może on zostać zamontowany w wersji wolnostojącej, tak jak piec kominkowy lub zabudowany w obudowie kominkowej tak jak ma to miejsce w przypadku wkładów kominkowych.
Informacje na temat wkładu kominkowego Kwline R710 >>

 

Rika Voice – sterowanie głosem

Wraz z wprowadzeniem głosowego systemu sterowania Rika Voice, firma RIKA po raz kolejny ustanawia nowe standardy w rozwoju innowacyjnych technologii.

Dzięki Amazon Echo i Alexa Voice Service możesz łatwo sterować piecem RIKA za pomocą sterowania głosowego.  Skorzystaj z instrukcji głosowych Alexa w połączeniu z dowolnym piecem wyposażonym w Rika FIRENET (opcjonalnie), aby w przyszłości sterować głosem na pellet lub piecem kombi za pomocą głosu. Dzięki temu piec RIKA jest nie tylko ekologiczny i wydajny, ale teraz również znacznie wygodniejszy.

* Wymagania systemowe dla RIKA FIRENET, oprogramowanie w wersji v2.26 (dostępne od stycznia 2020 r.)

Wszyscy nabywcy pieca na pellet i pieca konwekcyjno-parowego RIKA, którzy pomyślnie zarejestrowali się na  Amazon od 16 września 2019 r. do 31 marca 2020 r., automatycznie otrzymają bezpłatnie pakiet aktualizacji. Zawiera on również wszystkie szczegóły dotyczące aktywowania funkcji Rika Voice.

Zobacz ofertę austriackich pieców Rika >>  

Wszystkie aktualności związane z firmą: , , ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia