Dodano: 2015.12.10

lezak

Ekskluzywne leżaki z oferty Tapis, zaprojektowane przez Jeana Rusconi, są projektem innowacyjnym i wprowadzają rewolucję w koncepcji wypoczynku.

Modele Ground, Outdoor, Indoor oraz Hybrida posiadają doskonałą ergonomię i płynne linie inspirowane kształtem ciała w spoczynku, przywołujące uczucie dobrego samopoczucia, doskonale odprężając nasze ciało i umysł.

lezak

Dzięki dodatkowej opcji podgrzewania nasz organizm zostaje rozgrzany do temperatury 41 stopni i rozpoczyna produkcję przeciwciał, dzięki czemu zmniejsza stan zapalny i generuje istotne poczucie spokoju i relaksu.

fotel

 

Kolekcja zaprojektowana przez Jeana Rusconi obejmuje modele:

GROUND                                                                  OUTDOOR

ground   outdoor
INDOOR                                                                   HYBRIDA
indoor   hybrida

Możliwość zmiany kąta nachylenia, z pozycji czytającej do leżącej, bez konieczności wstawania, wywołuje stan całkowitego relaksu, co sprawia, że jest to obiekt wyjątkowy i ekskluzywny.

lezak
Najwyższa jakość polietylenu gwarantuje funkcjonalność i stabilność oraz maksymalną odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju środowiska, zarówno wewnątrz i na zewnątrz, do prywatnego domku, bądź profesjonalnego spa.

lezak lezak lezaklezak lezak

Supernowoczesne leżaki z oferty TAPIS są lekkie i poręczne. Z łatwością można je przemieszczać, bądź schować w okresie zimowym. Od dziś nawet we własnym domu możemy mieć te wyjątkowe podgrzewane leżanki. Dzięki swojej przystępnej cenie, są w zasięgu każdego użytkownika, a nie tylko dla ośrodków spa i centrum odnowy biologicznej.

https://www.tapis.pl/lezaki/podgrzewane/

Dawid Brzózka

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa