coast spasKażda standardowa wanna spa dostępna na rynku posiada jednakową wysokość od podłogi do krawędzi niecki przeważnie jest to 105 lub 110 cm.

W COAST SPAS jest inaczej – jako jedyny producent na świecie posiada w swojej ofercie wanny z nierównymi krawędziami. „Nierówność lub gięte brzegi” jest to w pełni zamierzone działanie projektantów.

Przednia cześć wanny posiada standardową wysokość – natomiast tył jest podniesiony o 20 cm wyżej. W ten sposób uzyskujemy ścianę za naszymi plecami lub lepiej to można określić jako tarczę ochronną.

coast-22

Lekka modyfikacja, ale jakie uzyskujemy zalety. W pierwszej kolejności jest to ochrona dla naszego ciała przed wiatrem (oczywiście jak mamy wannę na zewnątrz domu). Bezcenny komfort dla przyjemnego zażywania ciepłej kąpieli w zimowe i jesienne wieczory bez potrzeby „pełnego zanurzenia” gdy wiatr wieje na w tył ciała, a my prawie całkowicie się zanurzamy w ciepłej wodzie. W Coast Spas można spokojnie oprzeć barki i głowę ponad poziom wody, prowadzić swobodną konwersację nie zważając na podmuchy wiatru – właśnie tylne podniesienie ochroni nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Dodatkowo cenimy swoją prywatność, a podniesiona tylna ściana nam w tym pomaga.
Co ważne dla użytkowania, umieściliśmy tam największy wodospad z podświetlaniem LED w wannach spa o szerokości 60 cm do masażu naszych pleców, szyi i karku, a wszytko to dzięki tarczy ochronnej w postaci podniesienia tylnej ściany w wannie. Ciepła kaskada wody – wodospadu będzie otulać ramiona niczym ciepły koc.

 

Jako nowość w 2016 zmieniono wygląd zewnętrznych narożników wanien – nowe 23 centymetrowe krawężniki są wykończone na wzór opalonego drewna – eleganckich słoi drewna typu Macassar. W każdym narożniku znajdujemy oświetlenie typu LED które poprzez czujnik zmierzchu zapala się same. Kolorami świtała można sterować z urządzenia tak, ażeby kolor wody w wannie i kolor bocznych paneli był taki sam. Każdy narożnik jest dodatkowo wzmocniony pianką uszczelniającą i folią, aby ograniczyć straty ciepła w tych newralgicznych miejscach i zmniejszyć pobór energii do minimum.

coast

Produkty Coast SPAS znajdą Państwo w ofercie TAPIS.PL https://www.tapis.pl/wanny-spa/coast-spas/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA