Kanadyjska firma Coast Spas, jako potentat rynku z segmentu wanien spa, jak co roku rozpieszcza swoich klientów, poszerzając ofertę o coraz to ciekawsze nowinki. Tym razem jest to okrągły 12.5 calowy podświetlony stolik z wodospadem, który błyskawicznie można zamontować jak i zdemontować w wybranych modelach wanien firmy Coast Spas.

Teksturowana matowa powierzchnia i lekko podniesiona krawędź zapewnia przyczepność wszystkich ustawionych na nim przedmiotów, takich jak talerz, szklanka, czy nawet kart, jeśli mamy chęć rozegrania partii pokera w naszej wannie spa. Największą atrakcją stołu jest niewiarygodny 360 stopniowy regulowany, podświetlany wodospad.

stolik-spas-2 stolik w wannie SPA stolik-coast-spas stolik-22 litwaterfalltable4 stolik

coast-connectW celu montażu stolika wymagane jest gniazdo uniwersalne COAST CONNECT. Połączenie to jest instalowane w podłodze wanny spa. Pozwala na podłączanie i odłączanie akcesoriów zewnętrznych. Gdy nie jest używane, Coast Connect służy zarówno jako oświetlenie podwodne (gdy jest zainstalowany pakiet oświetlenia) i unikalna dysza wodna do masażu stóp. Uniwersalne gniazdo jest instalowane z dedykowanym zaworem on / off, który pozwala kontrolować ilość wody płynącej z korpusu. Zintegrowane światło zmienia kolor w synchronizacji z resztą oświetlenie wnętrza (gdy jest zainstalowany pakiet oświetlenia). 

stolik-spas

 

 

Stolik warcabowy

Dla miłośników gry w warcaby lub w karty firma Coast SPAS wprowadziła do oferty podświetlany stolik warcabowy. W zestawie talia wodoodpornych kart oraz komplet pionków do gry w warcaby.

 

Nadaremno szukać tak wyjątkowych rozwiązań w ofercie konkurencyjnych firm, jedynie niedościgniony kanadyjski producent Coast Spas może zaoferować nam taki luksus na najwyższym poziomie.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA