Dodano: 2012.11.16

Firma Tapis w związku z coraz większym zainteresowaniem inwestorów rozszerzyła istniejącą ofertę produktów SPA o kolejne, nowe moduły w oryginalnych kształtach. Wszystkie moduły o nieskomplikowanym montażu do wyposażenia łaźni parowych, łaźni rzymskich, basenów w obiektach prywatnych i publicznych.
Moduły wellness mogą być dowolnie wykończane we własnym zakresie mozaikami, marmurem, lub innym materiałem w zależności od inwencji inwestora, projektanta lub architekta.

Wzbogacona gama modułów takich jak leżanki różnych kształtów i rozmiarów, ławki, narożniki, fontanny, ścianki, ślimaki, kabiny prysznicowe pozwala w prosty sposób, zasadą klocków Lego wyposażyć w zróżnicowany sposób pomieszczenia odnowy biologicznej w hotelach, w budynkach użyteczności publicznej, jak również w łazienkach, w domach prywatnych Nasze produkty umożliwiają realizację pomieszczeń wellness według indywidualnych wyobrażeń inwestora – dopuszczalny jest każdy kształt. Pozwalają na dowolną konfigurację w zależności od potrzeb obiektu.
Szczególna uwagę pragniemy zwrócić na jeden z nowych modułów – interesujący fotel vis-a-vis dla dwojga. Ergonomiczny kształt połączonych dwóch foteli, daje nie tylko doskonały relaks, ale również ułatwia w miłych warunkach dyskretne, nie przeszkadzające nikomu rozmowy. Fotel zaprojektowany zgodnie z zasadami Feng Shui, o delikatnych łukach, dobrze przewodzący dobrą energię.

Więcej informacji w serwisie http://mozaika.snk.pl/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Spa