grillKamień ze względu na swój uniwersalny wygląd i zastosowanie, nigdy nie wyjdzie z mody, ponadto, wszystkie konstrukcje bazujące na tym budulcu zaliczamy do najtrwalszych. Taki grill ogrodowy nie tylko podnosi wartość estetyczną miejsca, w którym jest zamontowany, ale również stanowi źródło atrakcji, natomiast podczas imprezy jest miejscem, przy którym zbierają się znajomi i rodzina.

Estetyka, trwałość oraz funkcjonalność, to główne atuty grilla Flinston 1. W ostatnim czasie urządzenia te stały się bardzo popularne i coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Ze względu na wyjątkowy wygląd grille te nigdy nie wyjdą z mody, na stałe wpisując się w architekturę ogrodu. Grille ogrodowe powinny skusić nie tylko posiadaczy działek czy ogrodów, ale również wszystkie ośrodki wypoczynkowe, które mają przeznaczone miejsce do grillowania. Grill ogrodowy Flinston 1 mimo swoich potężnych rozmiarów, sprawdzi się nawet na niewielkiej działce i z całą pewnością będzie głównym źródłem atrakcji, wzbudzając najwięcej emocji wśród gości.

Prezentacja medialna grilla Flinston 1 w kanale TAPIS.TV

 

Firma Tapis zajmuje się kompleksowym montażem grilli ogrodowych z serii Flinston. Jedną rzeczą, którą musi wykonać klient, to przygotowanie odpowiednich fundamentów przed rozpoczęciem budowy grilla. Często wykorzystywany jest fundament z płyty betonowej ustawiony na utwardzonym podłożu. W zależności od rozmiarów i ciężaru, wymagany jest mocniejszy fundament. Bardzo popularnym i estetycznym rozwiązaniem jest również wyłożenie kostki brukowej w miejscu przeznaczonym pod montaż grilla ogrodowego.

 

Model Flinston 1 od strony technicznej:
szerokość: 262 cm, wysokość: 270 cm, głębokość: 102 cm, waga: 1270 kg

Poniżej pełne wyposażenie modelu Flinston 1:

– umywalka wraz ze stylowym kranem (możliwość podłączenia do węża ogrodowego)
– duża metalowa miska
– mały rożen z silnikiem, np. do kurczaka
– duży rożen z silnikiem, np. do prosiaka
– rożen zasilany 230V
– dwa paleniska z żeliwnym rusztem
– praktyczny popielnik
– szamotowy komin
– drewniany daszek, który można wybarwić w dowolnym kolorze

 

Zalety modelu Flinston 1:

Funkcjonalność: Model Flinston 1, to uniwersalne i funkcjonalne urządzenie, które poprzez swój oryginalny wygląd, spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Bogaty zestaw zawierający umywalkę, elektryczny rożen oraz dużą metalową miskę, zapewni nam możliwość przygotowania każdej potrawy, w naturalny, tradycyjny sposób.

Estetyka: Grill ogrodowy wykonany z kamienia, świetnie komponuje się z każdą stylistyką ogrodu. To nie tylko świetne urządzenie do grillowania, lecz również piękna, oryginalna ozdoba, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Trwałość: Grille ogrodowe z serii Flinston, mogą być użytkowane przez wiele, wiele lat. Solidne wykonanie i ogromna masa, czyli 1270kg, osadzona na mocnym fundamencie, to praktycznie niezniszczalna konstrukcja, którą również nie sposób ukraść, więc nie musimy się o nic martwić, gdy Flinston 1 stoi w ogrodzie, a my wypoczywamy podczas urlopu.

Grille ogrodowe są dekoracją same w sobie, nie mniej jednak, warto uzupełnić nasz ogród innymi dekoracjami, aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość miejsca. Przy częstym grillowaniu, należy zadbać o oświetlenie ogrodu bądź tarasu, a do tego idealnie nadają się lampy gazowe. Spędzanie czasu w takim miejscu to czysta radość, oraz możliwość smakowania wybornych potraw z grilla w wyjątkowej atmosferze.

Pełna oferta grilli ogrodowych serii Flinston w naszym serwisie internetowym:
https://www.tapis.pl/grille/flinston/

Dawid Brzózka
Konsultant Techniczny
TAPIS.PL

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille