Dodano: 2012.11.19

Firma Coast Spas, światowy lider w produkcji wanien SPA, którego mamy zaszczyt być przedstawicielem – zawsze na pierwszym miejscu technologią wyprzedza konkurencję. Podobnie jak w latach ubiegłych, międzynarodowe targi Wellness w Lyonie były kolejnym sukcesem firmy. Dzięki licznym modernizacjom, minibaseny pływackie – tak zwane bieżnie, firmy Coast Spas zdecydowanie wyróżniały się na tle innych tego typu produktów.

Po pierwsze: najlepszy i najbardziej efektywny system filtracyjny dostępny na rynkach światowych. Działanie oparte jest na przyspieszeniu wymiany wody wewnątrz filtra przez dodatkowy system noży wodnych umieszczonych w dole filtra. Noże odpowiadają za „przyspieszenie przepływu wody” bez ingerencji w moc pomp i 100% wykorzystanie powierzchni filtra. Następnie woda jest transportowana z zewnątrz do wewnątrz filtra przez system podwójnych rdzeni filtracyjnych i wtłaczana do systemu dysz masujących.

Ten system – jedyny taki na świecie jest o 80% sprawniejszy niż inne dostępne na rynku. Bardzo ważne – filtr jest zamontowany poza lustrem wody, a to ma ogromne znaczenie przy konserwacji – nie ma możliwości zbrudzenia wanny przy czyszczeniu.

Wizualnie nasza bieżnia pływacka prezentuje się doskonale – szerokie boczne listwy w formie mozaiki, oraz w takiej samej stylizacji listwa na dnie basenu umożliwia osobom ćwiczącym – pływającym zorientować się w którym miejscu się znajdują.

Unikatowe owalne dysze systemu przeciwprądów. Wszystkie dysze, uchwyty oraz skimer estetycznie wykończone chromem. Całość podświetlona zmieniającymi się światłami LED. W standardzie, w części przedniej fontanny boczne podnoszące atrakcyjność produktu.

To wszystko to tylko kosmetyka, bo najważniejszą funkcją w naszych wannach jest nowatorski nigdzie dotychczas nie stosowany system dysz bocznych (dysze kierunkowe), dwukrotnie zwiększający swobodę pływania. Dysze mają za zadanie podtrzymywanie „opadającej” w takcie pływania dolnej części ciała, zjawisko często zauważalne w innych basenach. I właśnie ten system dyskwalifikuje wszystkie wanny konkurencji, które jego nie posiadają. Dysze skierowane od dołu w stronę brzucha są tak wydajne, że w naszych basenach nie ma potrzeby stosowania dodatkowej „uprzęży” – AQUATIQUE – pasa opasującego ciało podłączonego gumową linką do masztu umiejscowionego po przeciwległej stronie przeciwprądów. AQUATIQUE jest częścią AQUAFIT pełnego zestawu przyrządów do ćwiczeń, który firma Coast Spas dostarcza w standardzie do całej serii mini basenów Wellness I, Wellness II, Wellness II/L i Wellness III. Z całą stanowczością odradzamy wszystkim potencjalnym klientom zakup mini basenu–bieżni pływackiej bez systemu dodatkowych dysz kierunkowych, utrzymujących ciało na równi z taflą wody. Przy tak kosztownej inwestycji nie polecamy zakupu, bez wcześniejszego sprawdzenia produktu. Przed zakupem koniecznie zobacz, przekonaj się sam, poczuj różnicę.
Kolejne udogodnienie – Pilot B.O.S.S. jest aktualnie najlepszym tego typu urządzeniem na rynku. Posiada wodoodporną obudowę. Został zaprojektowany w celu wielogodzinnego bezawaryjnego użytkowania.
Pilot może sterować wieloma urządzeniami Wanny Spa, jej oświetleniem, nagłośnieniem, sterowaniem natężenia przeciwprądów, oraz temperaturą. Dzięki temu jesteśmy w stanie monitorować i kontrolować stan naszego basenu ze sporej odległości, nawet do 45 m.

Zobacz więcej w serwisie:
https://www.tapis.pl/wanny-spa/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wanny SPA