Dodano: 2013.03.15

W dniach 11-13 marca w trakcie międzynarodowych targów ISH 2013 we Frankfurcie firma Tapis, przedstawiciel firmy RIKA w Polsce, miała przyjemność wspólnie ze swoim partnerem z Austrii aktywnie uczestniczyć w prezentacji najnowszych produktów Riki.

Stoisko firmy RIKA zawsze wyróżniało się na tle innych wystawców, jednak tym razem producent przebił wszystkich prezentowaną ofertą. Drugie co do wielkości stoisko spośród wszystkich firm kominkowych przyciągało oczy nie tylko nowoczesnym wystrojem, ale przede wszystkim ogromną ilością i różnorodnością zupełnie nowych pieców wolnostojących. Można było obejrzeć szereg nie pokazywanych nigdzie wcześniej modeli. Przepięknie prezentowały się premierowe modele pieców opalanych pelletem ROKO, KAPO, MIRO, TURA i IMPERA – w obudowach z różnego rodzaju piaskowca, stali oraz kamienia i kafli. Olśniewająco wyglądał działający piec INDUO w obudowie z piaskowca indyjskiego.

Absolutnie nowym działem w produkcji firmy Rika jest gama pieców z akumulacją o nazwie RIKA POWERSTONE TECHNIK. Jesteśmy pod wrażeniem pieców o wadze powyżej 300 kg, sprawności 90% oddających ciepło do 24 godzin.
W kolejnych artykułach będziemy opisywać szczegółowo poszczególne modele.
Firma Rika kolejny raz potwierdziła swoją pozycję na rynku dbałością o detale oraz nowatorskim designem. Chcielibyśmy serdeczne podziękować firmie Rika za możliwość uczestniczenia w tym niezwykle interesującym wydarzeniu, jak również dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko.

Więcej informacji w serwisach:
https://www.tapis.pl/piece-piecyki/rika/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece