Generalny przedstawiciel austriackiej firmy Rika – Tapis – z dumą i przyjemnością pragnie poinformować o kolejnym sukcesie jakim jest zdobycie tytułu „Najlepszy Produkt Roku 2012” w prestiżowym konkursie Plus X Award przez prezentowany w naszych aktualnościach piecyk INDUO.

https://www.tapis.pl/info/rika-nowoczesne-austriackie-piece.html

Wiodący produkt, jakim jest inteligentny piec Induo, w pełni zasłużył zdaniem 130 członków jury z 32 krajów na ten zaszczytny tytuł, za innowacyjność, najwyższej jakości materiały z których jest wykonany, dbałość o ekologię oraz niebanalny design.

Żartobliwie możemy napisać, że piecyk Induo rozebrano na części pierwsze i wszystkie wzięto pod lupę i zgodnie został okrzyknięty zwycięzcą.

Przypominamy – piec Induo to produkt opalany dwoma rodzajami paliwa – drewnem i granulkami pelletu, nie wymagający przezbrojenia. To znaczy piec sam „rozpoznaje” rodzaj dostarczanego paliwa i dostosowuje się do niego, bez interwencji z zewnątrz. W Europie piec funkcjonuje już od dziewięciu lat i zyski z jego sprzedaży wyniosły 25 milionów euro, czyli decyzję jury potwierdza również rynek.

Konkurs Plus X Award  w ocenie bierze pod uwagę innowacyjne technologie, inteligentne koncepcje operacyjne, dbałość o ekologię, materiały z których wykonany jest produkt i wygląd. I wszystko to w doskonały sposób łączy INDUO.

Producent – firma RIKA od 60 lat udowadnia, że warto inwestować w myśl techniczną, najlepsze materiały oraz zdolnych designerów, bo tylko w taki sposób powstają produkty o długiej żywotności i najwyższej jakości – produkty takie jak INDUO – produkty RIKA.

Więcej o konkursie w serwisie: http://www.rika.at/de/news/IDpress=1192

Oferta produktów Rika w serwisach:
http://www.rika.pl
https://www.tapis.pl/piece-piecyki/rika/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece, Wydarzenia