Na przekór wszechogarniającej modzie nowoczesnych , prostych, z dużą ilością szkła oraz szlifowanej stali, czarnych ram wkładów kominkowych z płaszczem wodnym, my proponujemy tradycyjne, nadające się do wnętrz o charakterze rustykalnym, wspaniale współgrające z obudowami charakterystycznymi dla pałaców, leśniczówek, karczm oraz wszelkich domów, gdzie ceniona jest tradycja i duch czasu.

Duży wybór różnorodnych drzwiczek, dzielonych szprosami, o kształtach wyoblonych, otwieranych na dwie strony zaspokoją gusty najbardziej wybrednych inwestorów. Wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, to kominki z charakterem, tworzące dom z „duszą”.

Nie tylko wygląd wkładów zasługuje na uwagę, ale przede wszystkim walory techniczne. Przestronna komora spalania umożliwiająca duży załadunek drewna, ogromna pojemność płaszcza wodnego i moc, to wszystko sprawia, że jesteśmy w stanie ogrzać naprawdę dużą kubaturę.

Z ogromną dumą możemy się pochwalić, że tego typu urządzenie wybrała z pośród wielu dostępnych na rynku produktów i zakupiła najważniejsza obecnie osoba w naszym państwie do swojego domu.

Dzięki swojej ponadczasowości nasz kominek sprawi, że nie będziemy odczuwać potrzeby zmian wraz z następującymi tendencjami mody, zapewni nam niepowtarzalną atmosferę, a jednocześnie będzie dużym wsparciem dla systemu grzewczego.

 

zobacz więcej: Kominki z płaszczem wodnym TAPIS HYDRO

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wkłady kominkowe