Produkty firmy Wanders odniosły w Polsce wielki sukces. W głównej mierze odbyło się to za sprawą uświadomienia klientów, iż nie trzeba wydawać 30 tysięcy złotych za kominek z metaloplastyki. Dotychczas tyle klienci musieli płacić, żeby dostać produkt ekskluzywny. A przynajmniej, tak im wmawiali projektanci. Rynek przeżył szok i gwałtowną zmianę, gdy holenderski producent za sprawą firmy TAPIS zaczął promować swoje flagowe produkty w Polsce – Black Pearl oraz Black Diamond. W porównaniu do kominków oferowanych przez innych producentów, są dwa razy tańsze i dwa razy lepsze jakościowo, o czym samemu można się przekonać odwiedzając nasze salony ekspozycyjne.

Powoli rozpoczyna się kolejny sezon kominkowy i z tej okazji firma Wanders wprowadza na polski rynek nowe produkty. Oto one:

Platane

Wanders Platane to piec opalany drewnem o mocy 8 kW, przeznaczony głównie do narożników. Piękna, kubistyczna forma z łagodnie zaokrąglonymi krawędziami sprawia, że idealnie będzie współgrać zarówno w nowoczesnym, jak i rustykalnym wnętrzu. Model Platane z łatwością dostosujemy do naszych oczekiwań. Dostępne są 3 wersje:

Wersja stalowa BLACK.

platane-2

Wyróżnia się szybkim nagrzewaniem pieca, nowoczesnym, uniwersalnym kolorem oraz niską ceną.

Wersja ceramiczna WHITE.

platane-4

Piec obudowany szykowną, białą ceramiką. Posiada właściwości akumulacyjne.

 

Wersja kamienna GREY.

platane-3

Model przeznaczony przede wszystkim dla fanów akumulacji ciepła. Nawet gdy płomienie zgasną, oddaje ciepło do pomieszczenia przez kolejne kilka godzin.

Narożny kominek wolnostojący Platane, to połączenie wysokiej wydajności, unikatowego designu oraz atrakcyjnej ceny. W modelu Platane zamontowana została szyba gięta, która oddaje piękną wizję ognia w zakresie 180 stopni. Widok płomieni jest spektakularny, natomiast dzięki zastosowaniu kurtyn gorącego powietrza, szyba pozostaje czysta przez wiele dni.

 

S Black Edition

Wanders S Black Edition, to czarny, kwadratowy piec opalany drewnem w nowoczesnym, minimalisty stylu. Prostota i elegancja w jednym. Dzięki niewielkim rozmiarom tego pięknego kominka, można umieścić go praktycznie w dowolnym miejscu. Jak na tak małe gabaryty, piece z serii S Black posiadają potężne zdolności grzewcze. Dostępne są dwa modele, aby idealnie dopasować wielkość i moc kominka, do naszego domu.

smart-60-75-be-1

Dla większych pomieszczeń rekomendowany jest model S 75 Black Edition o szerokości 77cm. Czy taki piec jest dla Twojego salonu zbyt duży? Nie martw się. S Black Edition oferuje również mniejszy model, czyli S 60 Black Edition o szerokości 62cm.

 

Lenga

Wanders Lenga to trzy-stronne kominki gazowe o niepowtarzalnym stylu. Doskonałą wizję ognia, oraz nowoczesny wygląd zapewnia bardzo wysokie przeszklenie. Model Lenga to jeden z tych kominków, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zawsze przyciąga wzrok, wywołuje uśmiech na twarzy.
Ten piękny kominek gazowy posiada w standardzie czarną, stalową płytę w tylnej części paleniska, natomiast jako opcja dodatkowa, dostępna jest czarna ceramiczna szyba, która nadaje optyczne wrażenie głębi. Za piękną wizję ognia odpowiedzialny jest podwójny palnik, oraz antyrefleksyjna szyba. Połączenie tych dwóch czynników zapewnia nam zawsze fantastyczny widok naturalnego, żywego płomienia.

Model Lenga dostępny jest w dwóch rozmiarach:

lenga-500

Lenga 500 – 55cm szerokości x 90cm wysokości x 36cm głębokości.

 

lenga-800-1

Lenga 800 – 85cm szerokości x 75cm wysokości x 36cm głębokości.

Firma Wanders jak zawsze świetnie przygotowała się do nowego sezonu kominkowego, wprowadzając 3 różne kominki, dla 3 różnych odbiorców. To tylko kolejny przykład tego, jak holenderski producent uważnie przygląda się aktualnym trendom, oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dla nas, jako handlowców, praca z takimi produktami to czysta przyjemność, ponieważ wiemy, że sprzedajemy najlepszą jakość, za najlepszą cenę.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece