Sezon letni się kończy, ale nie w firmie Tapis. Przewidując równie ciepłą jesień  rozszerzamy ofertę kolorowych pryszniców ogrodowych (i nie tylko).  Pretekstem do przypomnienia i uzupełnienia wiadomości dotyczących opisywanych wcześniej pryszniców (https://www.tapis.pl/info/prysznice-basenowe-kolorowy-zawrot-glowy.html) jest wprowadzenie jeszcze jednego koloru – bardzo letniego – zielonego.

Charakterystyczny  design, wysmakowana paleta barw, to rozpoznawalny w świecie znak włoskiego producenta dbającego nie tylko o doskonałą jakość techniczną produktu, ale również o perfekcyjny wygląd.Prysznice basenowe

Aby każdy w ofercie znalazł odpowiedni dla siebie model, prysznice ogrodowe produkowane są w dwóch wariantach. Wersja ECO – to modele z tworzyw ekologicznych, dla osób ceniących jakość w rozsądnej cenie i modele PRESTIGE, wykonane ze stali malowanej proszkowo, bardzo solidne, odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych, przystosowane do intensywnego użytkowania w trudnych warunkach, narażone na działanie soli i związków wapniowych, polecane nie tylko dla indywidualnych odbiorców, ale również do obiektów publicznych takich jak baseny, ośrodki SPA, sanatoria i tym podobne.

Każde urządzenie wyposażone w głowicę z nieskazitelnej stali,  modele z serii DADA posiadają dodatkowo wygodny prysznic ręczny, natomiast serie SPRING, JOLLY, oraz HAPPY posiadają baterię do mycia stóp.

Jak już pisaliśmy, w każdej serii – wyłączając produkt ENERGY PRO – znajdziemy prysznice do wyboru zwykłe i solarne. Jedynie Energy Pro występują zawsze w wersji z pojemnym 75 litrowym zbiornikiem solarnym.

Pełna oferta pryszniców ogrodowych w serwisach:
https://www.tapis.pl/baseny/prysznice/
ulotka reklamowa pryszniców basenowych i mebli SPA ->> pobierz ->>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Baseny, Spa