produkt-rokuKominki wolnostojące posiadają wiele twarzy. Głównym celem, jest oczywiście ogrzewanie. Taka jest jego podstawowa funkcja, która spełnia się o tyle lepiej, gdy mamy urządzenia dobre jakościowo i odpowiednio zamontowane. Lecz nie tylko ciepło się liczy przy doborze kominka, ale również wyjątkowy design tworzący wspaniały nastrój. Kominek musi być estetyczny. Winien godnie reprezentować swoją formą tańczące płomienie w palenisku, oraz w odpowiedni sposób dopasowywać się do stylu wnętrza. Po prostu ma być piękny.

Oblicze piękna to wiele czynników. Najnowsze trendy odnajdują piękno w prostocie, ostrych liniach i surowych kolorach. Piece pelletowe austriackiego producenta RIKA idealnie podążają za owymi trendami, czego dowodem są najnowsze modele Look oraz Cooper.

Pierwsze piecyki modułowe już kilka lat temu zagościły na polskim rynku, jednakże dopiero teraz dostajemy produkty prawdziwie designerskie, gdzie projekt jest przemyślany od początku do końca. Model Look może być standardową „kozą”, lecz mnogość podstaw sprawia, że zwykły lookkominek wolnostojący opalany drewnem staje się niesamowitą gratką dla projektantów, jak i każdego klienta. Dodatkowe elementy są dostępne w różnych formach, począwszy od półek, blatów, a nawet siedzisk.

look - podstawy piecyka
Dostosowane do piecyka siedzisko wykonane z drewna, może być dowolnie ustawione, co zwiększa możliwości aranżacyjne wokół kominka. Co więcej, możemy je uzupełnić o inne elementy z zestawu, tworząc naprawdę ciekawą i niebanalną zabudowę w naszym salonie. Modułową przestrzeń możemy też potraktować koncepcyjnie, umieszczając na dodatkowych modułach poduszki, które skutecznie umilą przesiadywanie w ciepłym otoczeniu paleniska. Jeśli zdecydujemy się na takie urozmaicenie przestrzeni, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i nie pozostawiać materiałów w zbyt bliskim sąsiedztwie kominka na dłuższy czas.

Piecyki modułowe już od kilku lat wiodą prym w branży kominkowej, a niesłabnące zainteresowanie nimi dowodzi, że warto zastanowić się nad ciekawą alternatywą dla kominka i spojrzeć łaskawszym okiem na piecyki, których projekty nierzadko wychodzą spod ręki znanych projektantów. Modułowe piecyki wolnostojące to połączenie estetyki i pożyteczności. Dzięki temu możemy cieszyć się nie tylko widokiem ognia, ale także zagospodarować przestrzeń wokół paleniska poprzez dostawienie praktycznych modułów. Ważnym elementem bardzo docenianym przez klientów, jest możliwość zaadaptowania drewutni.

cooper-2

Z takim rozwiązaniem wychodzi model Cooper, gdzie miejsce przeznaczone na drewno zostało ulokowane z tyłu paleniska, co jest niewątpliwie innowacyjnym rozwiązaniem. Model Cooper opalany drewnem to produkt oryginalny, który na pewno bardzo szybko znajdzie swoich zwolenników.

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI !
Renomowane pismo branży kominkowej „Świat Kominków” przyznało firmie TAPIS.PL nominację do nagrody Płomień Roku 2015 w kategorii PRODUKT ROKU – Wzornictwo, Styl, Estetyka. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, oraz dodatkowa mobilizacja do ciągłej pracy nad ulepszaniem naszej oferty. Serdecznie dziękujemy redakcji „Świat Kominków” za nominację, a także klientom, którzy nam zaufali, ponieważ bez nich firma nie osiągnęłaby takich sukcesów, które 26 lat temu pozostawały tylko marzeniem.

list gratulacyjny produkt roku wzornictwo styl estetyka

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece, Wydarzenia