Dodano: 2015.12.23

rubyProdukty firmy Wanders zyskują coraz większą popularność. Dzieje się tak, ponieważ kominki z metaloplastyki łączą w sobie naturalną, piękną wizję ognia i komfort użytkowania. Są to kominki dla osób ceniących zarówno piękno, jak i technologię. Maksymalna wizja ognia sprawia, że uzyskujemy w salonie domowe ognisko. Kominki z metaloplastyki firmy Wanders pasują do każdego rodzaju wnętrza, zarówno nowoczesnego, jak i rustykalnego.

Sukces, jaki osiągnęły modele Black Pearl oraz Black Diamond, poprzez ogromną ilość realizacji, napawają nas wielkim optymizmem. Ciągła chęć dążenia do zaszczepienia w potencjalnych klientach odwagi, do posiadania czegoś niespotykanego sprawia, że rozpoczynamy promocję kolejnego produktu firmy Wanders – model Ruby.

Ruby Wanders

Ruby w nowoczesnej aranżacji wnętrza

Przypomnijmy kilka faktów, dzięki którym podwieszane kominki z metaloplastyki tak świetnie sprawdziły się w polskich domach.

Prezentacja medialna RUBY z kanału TAPIS.TV

 

Wystrój wnętrza salonu, podobnie jak moda, podlega trendom i nieustannie zmienia się co pewien czas. W przypadku zakupu wkładu kominkowego i zabudowy, zmiana wiąże się z uciążliwymi remontami i dużymi wydatkami. Jednak można tego uniknąć. Jak? Decydując się na nowoczesny kominek Wanders. Największym atutem takiego rozwiązania jest łatwość montażu, a także późniejsza możliwość zmiany kominka. Jeśli po jakimś czasie zechcemy dokonać zmiany wystroju wnętrza, a co za tym idzie – kominka, nie musimy przebudowywać całego pomieszczenia, wystarczy demontaż paleniska i wstawienie w jego miejsce nowego produktu.

Nazwa „kominki nowoczesne” sugeruje nam, że przeznaczone są one przede wszystkim do wnętrz zaaranżowanych zgodnie ze stylem nowoczesnym. Nic bardziej mylnego. Produkty firmy Wanders idealnie komponują się we wnętrzach nowoczesnych, jak i również wnętrzach rustykalnych.

Kominki Wanders

Foto kominki nowoczesne Wanders. Od lewej: Black Pearl, Black Diamond i Ruby

Wierzymy, że nowy „Rubin” również osiągnie wielki sukces, idąc śladem Black Pearl oraz Black Diamond.

Szczegóły modelu: https://www.tapis.pl/kominki/wanders/ruby.htm

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki