ruegg-suprise-1Garden Party w okresie zimowym? Tradycyjne grillowanie? A może romantyczny wieczór przy ognisku i blasku płomieni? Dzięki Ruegg Surprise możliwości są niesamowite i niemal nieskończone. Jest to produkt, który skusi nie tylko właścicieli działek i ogrodów, lecz także wszystkie ośrodki wypoczynkowe i gastronomiczne, które mają przeznaczone miejsce do grillowania. Ten grillokominek dzięki swoim kompaktowym wymiarom, idealnie sprawdzi się nawet na niewielkiej działce i z całą pewnością będzie głównym źródłem atrakcji, wywołując zaskoczenie i uśmiech na twarzach gości.

Dane techniczne Ruegg Surprise >>

Cennik EURO NETTO Ruegg Surprise >>

Piękna wizja ognia, nowoczesny design, luksus, atmosfera, emocje i prosta obsługa. Tak w skrócie można opisać Ruegg Surprise. Dzięki przeszklonemu palenisku 360 stopni, możemy cieszyć się spektakularnym ogniskiem, łącząc przy tym wiele innych funkcji. Płyty grillowe są całkowicie bezpieczne dla żywności i mogą być używane przez wiele godzin. Można na nich smażyć mięso, wędliny, warzywa, podgrzewać zupy, sosy i wiele, wiele innych. Jest to rodzaj ekskluzywnej i eleganckiej wersji stołowego grilla.

Ruszt rozgrzewa się do temperatury 250 – 300 stopni Celsjusza, co stanowi idealną temperaturę dla udanego grillowania. Co ważne, to nie tylko nowoczesny design, ale też praktyczne rozwiązania. Płyty grillowe można myć w zmywarce, natomiast w celu wyczyszczenia szyb, wystarczy je ręcznie zdemontować. Łatwo i przyjemnie. W modelu tym nie ma również mowy o śmierdzącym dymie, który podrażnia gości. Wszystkie spaliny wydostają się przez komin, który można ustawić na dowolnej wysokości.

PREZENTACJA RUEGG SURPRISE Z KANAŁU TAPIS.TV

ruegg-suprise-2

Utwórz nowy punkt centralny w swoim ogrodzie lub patio. Montaż jest banalnie prosty i poradzi sobie z nim każdy, bez najmniejszego problemu. Kominek ogrodowy Ruegg Surprise to także urządzenie niezwykle mobilne. Dzięki prostemu i szybkiemu montażowi jak i demontażowi, możemy w łatwy sposób spakować urządzenie do samochodu i zabrać je ze sobą np. na pole kempingowe, gdzie zapewni wiele atrakcji dla wszystkich gości.

PREZENTACJA KOMINKA OGRODOWEGO RUEGG SURPRISE

Żyjemy w czasach, gdzie na każdym kroku widać coraz to kolejne urządzenia, które mają pozytywnie wpływać na naszą formę wypoczynku, relaksu, bądź mających stanowić centrum integracji. Głównie są to lampy gazowe, grille ogrodowe, bądź kominki zewnętrzne. Ruegg Surprise łączy w sobie wszystkie te funkcje, dzięki czemu zawsze będzie to urządzenie lepsze, ciekawsze, dające więcej możliwości. Idealny wybór dla ludzi ceniących sobie dobrą zabawę wśród znajomych oraz pasjonatów urządzeń wyróżniających się na tle wszystkich innych dostępnych na rynku.

grill-1 grill-2 grill-3 grill-4

Wyposażenie dodatkowe:

  • grill

  • płyty grillowe ze szkła ceramicznego

  • stalowe płyty grillowe

  • mobilna podstawa

Zobacz Ruegg Surprise w naszej galerii grilli ogrodowych >>

Ruegg Surprise Ruegg Surprise Ruegg Surprise Ruegg Surprise

Zdjęcia grilla Ruegg Surprise

ruegg-suprise-4

ruegg-suprise-3

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille