KLEMENTYNA – kolejna obok KLEMENTYNY DE LUXE sauna z o nienagannej prostocie i elegancji z serii NOWY DESIGN.

Dzięki bogatemu długoletniemu doświadczeniu pracowni stolarskiej Firmy TAPIS – produkt w 100% polski wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Sauna Klementyna wykonana w niebanalnej technologii paneli pionowych. Zarówno wewnętrzne jak również zewnętrzne części kabiny to panel OSIKA bezsęczna, jednakże tak jak Klementyna De Luxe, również Klementyna może zostać wykończona dekoracyjną płytą MDF*,  połączeniem szkła i aluminium, malowanego aluminium  czy np. tylko podświetlonym szkłem.

Płyta MDF dostępna – w szerokiej gamie oklein, 97 wzorów kolorów i faktur pozwoli wkomponować ekskluzywną saunę do najbardziej wyszukanych pomieszczeń. Próbnik: https://www.tapis.pl/pobierz/plyty-wzornik.pdf.

Niepodważalną zaletą jest fakt, iż sauna Klementyna jest zjawiskowa z każdej strony.

 360 stopni piękna i estetyki sprawia że nasza sauna jako docelowe miejsce relaksu może być również oryginalnym meblem, ustawionym w dowolnym miejscu w pomieszczeniu.

Komfortowe ławki wraz z estetycznymi maskownicami, wyprofilowane oparcia, zagłówki, a także praktyczna obudowa pieca wykonane z drewna ABACHI, które gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet w najwyższych temperaturach.

Miłośnikom relaksu oddajemy do dyspozycji wbudowany system nagłośnienia, a także ciepłe klasyczne światło za abażurami, lub opcjonalnie tak jak w wersji De Luxe światło wydobywające się bezpośrednio zza oparć – tworząc efekt przestronności a zarazem harmonii.

Lekkości kabinie dodaje w pełni przeszklony bez ramowy front – szkło o grubości 1cm. Najwyższej jakości delikatne zawiasy z regulacją docisku, możliwość otwierania drzwi zarówno do wewnątrz jak i do zewnątrz oraz designerska klamka ze szkła, podkreślają wyjątkowy charakter naszej sauny i idealnie współgrają z jej lekką formą.

Szkło o grubości 1cm w standardzie dostępne w 3 kolorach: przezroczyste, antisol oraz biały mat, opcjonalnie może być piaskowane, matowione w całości lub częściowo, grawerowane, z ciekawą fakturą czy np. nadrukiem okolicznościowym. Warto wiedzieć, że można również zamówić Saunę Klementyna w wersji bezprogowej, o szerokości drzwi optymalnej dla wózków inwalidzkich, co jest niezwykle istotne w nowoczesnych ośrodkach użyteczności publicznej.

Sauna może być wyposażona w piec dwufunkcyjny –(tylarium) oraz w promienniki podczerwieni. Nowoczesny panel sterujący – opcja – sterowanie pilotem.
Jakość produktów wykonanych w pracowni stolarskiej TAPIS w niczym nie odbiega, a w przypadku saun NOWY DESIGN przewyższa wyroby światowych niemieckich i szwedzkich  producentów. Wszystkie łączenia ukryte, bez widocznych śrub, sztyftów i gwoździ.

Dodatkowa zaleta naszych saun, to zdecydowanie atrakcyjna cena, wynikająca z produkcji własnej, nie obciążona wysokimi marżami i kosztami wytworzenia podobnego produktu w Europie Zachodniej.

Reasumując – produkt najwyższej jakości, w 100% polski, w doskonałej cenie z możliwością indywidualnego zaprojektowania do każdego wnętrza.

Zobacz saunę Klementyna w Galerii Realizacji TAPIS.PL >>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny