TAPIS zawsze krok do przodu…

Prezentujemy Państwu kolejne oryginalne sauny firmy TAPIS z serii DESIGN – saunę Panorama oraz Klementyna Glass.  Jak cała seria saun DESIGN, również te dwie kreacje saunowe charakteryzują się nienaganną prostotą i elegancją.

Dzięki bogatemu długoletniemu doświadczeniu Pracowni Stolarskiej firmy TAPIS, oferujemy produkty w 100% polskie, wykonane z najwyższej jakości materiałów, perfekcyjnie dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu.

Sauna PANORAMA wykonana jest w niebanalnej technologii szerokich poziomych paneli Kiri.

panorama panorama panorama

FilmFILM: sauna PANORAMA z oferty saunowej TAPIS Design

Sauna KLEMENTYNA GLASS natomiast wykonana jest w technologii paneli Kiri w układzie pionowym oraz poziomym jednocześnie.

   

FilmFILM: sauna KLEMENTYNA GLASS z oferty saunowej TAPIS Design

Sauny wyposażone są w komfortowe, ergonomicznie wyprofilowane ławki, wyprofilowane oparcie podświetlone nowoczesnym panelem świetlnym, zagłówki, a także praktyczną obudowę pieca, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Miłośnikom relaksu oddajemy do dyspozycji wbudowany system nagłośnienia w standardzie, a także wspomniane już oryginalne oświetlenie – dwa panele świetlne wbudowane – jeden w oparcie oraz drugi pod ławkami – światło wydobywające się bezpośrednio z poziomych paneli – tworzy efekt przestronności a zarazem harmonii. Nowoczesne oświetlenie LED – koloroterapia –  umieszczone w obrysie tylnej ściany, dzięki swojej formie, a także zmienności kolorów tworzy zupełnie niebanalny efekt.

Sauna Panorama wyposażona jest dodatkowo w ekskluzywne oświetlenie sufitowe – jakim jest  gwieździste niebo, które zawsze gwarantuje niepowtarzalny nastrój.

Lekkości kabinie Panorama oraz Klementyna Glass dodaje w pełni przeszklony front – szkło o grubości 1cm. Sauna Panorama oprócz pełnego przeszklenia frontu posiada dodatkowe przeszklenie w postaci drzwi wejściowych w bocznej ścianie, oczywiście istnieje możliwość umieszczenia drzwi z lewej lub prawej strony według życzenia inwestora.

Najwyższej jakości delikatne zawiasy z regulacją docisku, możliwość otwierania drzwi zarówno do wewnątrz jak i do zewnątrz oraz designerska klamka, podkreślają wyjątkowy charakter naszych saun i idealnie współgrają z ich lekką formą.

Foto: sauna KLEMENTYNA GLASS z przeszklonym frontem i podświetlonymi bocznymi sekcjami.

Drzwi wejściowe w saunie Klementyna Glass znajdują się we frontowej w pełni przeszklonej ścianie. Boczne ściany natomiast wykończone są szkłem podzielonym na 4 podświetlone sekcje, które tworzą niepowtarzalny, desinerski efekt. Szkło frontowe o grubości 1cm w standardzie dostępne w 3 kolorach: przezroczyste, antisol oraz biały mat, opcjonalnie może być piaskowane, matowione w całości lub częściowo, grawerowane, z ciekawą fakturą czy np. nadrukiem okolicznościowym.  Szkło w ścianach bocznych tej kabiny saunowej dostępne jest opcjonalnie w bogatej gamie kolorów.

Pamiętajmy, iż wszystkie sauny z oferty TAPIS można zamówić w wersji bez progu o szerokości drzwi optymalnej dla wózków inwalidzkich, co jest niezwykle istotne w nowoczesnych ośrodkach użyteczności publicznej.

Sauny te mogą być wyposażone w:
– piec tradycyjny jednofunkcyjny do sauny fińskiej,
– piec dwufunkcyjny typu COMBI – (tylarium), oraz w
– kwarcowe promienniki podczerwieni (Dr Fischer Vitae) – funkcja INFRARED.
Nad prawidłową pracą w/w urządzeń czuwa nowoczesny panel sterujący. W saunie Klementyna Glass w standardzie oferujemy designerski panel dotykowy LCD.

Szczegółowo o typach saun – funkcjach grzewczych w pisaliśmy w artykule o saunie KORNELIA.

Kabiny te w standardzie dostępne są w wymiarze 200 cm x 180 cm x 210 cm z możliwością dowolnej konfiguracji.

Warto przypomnieć, że jakość produktów wykonanych w Pracowni Stolarskiej TAPIS w niczym nie odbiega, a w przypadku saun DESIGN przewyższa wyroby światowych niemieckich i szwedzkich producentów. Wszystkie łączenia ukryte, bez widocznych śrub, sztyftów i gwoździ.  Dodatkowa zaleta naszych saun, to zdecydowanie atrakcyjna cena, wynikająca z produkcji własnej, nie obciążona wysokimi marżami i kosztami wytworzenia podobnego produktu w Europie Zachodniej.

Reasumując – są to produkty najwyższej jakości, w 100% polskie, w doskonałej cenie z możliwością indywidualnego zaprojektowania do każdego wnętrza.

Pełną ofertę saun serii DESIGN znajdą Państwo w serwisie internetowym:
 https://www.tapis.pl/sauny/kabiny-do-sauny/

Sławomir Dąbrowski
Specjalista ds. saun
TAPIS.PL
ul. Koszycka 5
52-225 Wrocław

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny