Piece kominkoweDewizą firmy Tapis jest 100% satysfakcja klienta. Dlatego działamy w myśl zasady „Prawdziwym szefem i dyrektorem jest klient, on potrafi zwolnić cały personel korzystając z usług innych firm”.

Szanując odbiorcę, w swojej ofercie skupiamy najlepsze, światowej klasy marki urządzeń grzewczych takich jak: RIKA – AUSTRIA, WESTFIRE i JYDEPEJSEN – DANIA, HERGOM – HISZPANIA, ATTIKA – SZWAJCARIA oraz LINCAR – WŁOCHY.

Nowoczesne Piece Rika Piece kominkowe Westfire Attika Piece Lincar
Nowoczesne Piece kominkowe RIKARIKA Austria Piece kominkowe WESTFIREWESTFIRE Dania Piece AttikaATTIKA Szwajcaria Piece na pellet, kuchnie na drewno z płaszczem wodnymLINCAR Włochy

Od lat współpracujemy z włoskim producentem pieców LINCAR. Ogromna ilość bardzo zróżnicowanych produktów – zarówno pod względem rodzajów paliwa: drewno oraz pellet, jak również tradycyjnego designu. Przepiękne stylowe, zdobione ręcznie malowanymi kaflami w różnych wzorach i kolorach. Piece wzbogacone dodatkowymi funkcjami takimi jak piekarnik, lub płaszcz wodny, pozwalający włączyć produkt do istniejącego systemu grzewczego. (CO). Sześć lat współpracy i ani jednej reklamacji! (zobacz: 5 lat firmy Lincar w Polsce)

WESTFIRE to kolejna trafiona inwestycja. Nie tylko uroda, ale jakość i cena to atuty nie do przebicia. Duński producent dodatkowo ciągle zaskakuje nas nowymi, coraz doskonalszymi produktami. Design typowo nowoczesny, ascetyczny w formie, charakterystyczny i bezbłędnie identyfikujący firmę. Znakomitym pomysłem dla niezdecydowanych są super kasety, wkłady o niewielkiej głębokości, chętnie stosowane gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni. Podsumowując: niewielkie rozmiary, precyzyjnie dobrane moce, piękny wygląd zadowolą najbardziej wybrednych użytkowników.

Produktów austriackiej firmy RIKA nie trzeba przedstawiać. Z niewielkiego założonego w 1951 roku przez Karla Rudolfa Rienera zakładu ślusarskiego powstał potentat rynku austriackiego w zakresie obróbki metalu. Firma współpracuje z takimi potęgami przemysłowymi jak MANN i KTM. Dzięki długoletniej tradycji, ogromnej wiedzy i doświadczeniu, firma jest w stanie tworzyć najnowocześniejsze, zgodne z oczekiwaniami odbiorców wolnostojące piece kominkowe. Jakość i skuteczność, oraz współczesny design, łączą się w innowacyjnych rozwiązaniach pieców kominkowych i pieców opalanych pelletem. Opatentowany system Rikatronic to inteligentny system najefektywniejszego spalania regulowany
samodzielnie poprzez odpowiednio dostarczane powietrze z zewnątrz. Spektakularnym osiągnięciem jest piec Induo piec opalany drewnem i pelletem, nie wymagający przezbrajania, zdobywca prestiżowego tytułu „najlepszego produktu roku 2012” w konkursie Plus X Award. Absolutną nowością zaskoczył producent publiczność targową międzynarodowych targów ISH 2013 we Frankfurcie nową gamą pieco-kominków z akumulacją ciepła – Rika Powerstone Technik. Wszystkie produkty firmy Rika to połączenie najwyższej technologii, myśli inżynierskiej, pięknego designu i bogatej gamy wykończeń. Rika nie potrzebuje reklamy, broni się doskonałą jakością choć jest najbardziej rozpoznawalnym producentem piecy kominkowych w Austrii.

I jeszcze słów kilka o naszym najmłodszym partnerze – szwajcarskiej firmie ATTIKA. Pierwszym określeniem jakie przychodzi na widok piecyków ATTIKI jest słowo: magiczne. To połączenie ognia ze szkłem lub steatytem Jak wiadomo szkło rodzi się z ognia, a tu ogień zamknięto w najprostszych szklanych formach. Stal i steatyt jest tylko dodaną konstrukcją. Obszernie prezentowaliśmy już zalety pieca Q20 oraz serii BIONIC FIRE dlatego nie będziemy tutaj ponownie wyliczać wszystkich zalet tych produktów. Dodamy tylko, że firma ATTIKA to niepowtarzalna szwajcarska kultura ognia.

Dla odwiedzających nasze firmowe salony TAPIS.PL, a możemy pochwalić się coraz większą ilością Salonów Firmowych i Partnerskich na terenie całego kraju firma TAPIS.PL oferuje wiele więcej. Dlatego serdecznie zapraszamy do oglądania i kupowania promowanych przez nas urządzeń grzewczych.

Oferta pieców kominkowych TAPIS.PL w serwisie:  https://www.tapis.pl/piece-piecyki/

Zapraszamy
zespół TAPIS.PL

Zobacz także:
Stylowy piec opalany biomasą
STOGER – odkrywa modę na KUBIZM
Kominki stalowe z serii Stoger Metallic

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece