Nastały dobre czasy dla indywidualistów. Coraz częściej obserwujemy wyraźny trend do potrzeby wyróżniania się z tłumu, chcemy mieć własny styl i indywidualne upodobania. Często jeździmy tuningowanymi pojazdami budowanymi według własnych  upodobań, do aranżacji wnętrz naszych domów wynajmujemy profesjonalnych projektantów.  Od dawna już zamawiamy meble kuchenne i wyposażenie kuchni w wyspecjalizowanych zakładach stolarskich i według profesjonalnego projektu, niepowtarzalne i  dokładnie dla naszych potrzeb. Meble do łazienek także dedykowane są przez producentów ściśle pod określone potrzeby,  styl i kolorystykę. Teraz nadszedł czas dla indywidualnego zagospodarowywania ogrodów, działek, tarasów i wszelkich obiektów w których wypoczywamy, spędzamy urlop, generalnie relaksujemy się i ładujemy nasze biologiczne baterie.

Kuchnie letnie i grille ogrodowe są do tego doskonałym obiektem, możemy je aranżować według ściśle określonych potrzeb, gustów, upodobań. Tak więc nie grozi nam w tym zakresie totalna marketowa unifikacja i nudna powtarzalność tandetnych produktów, a możliwość stworzenia indywidualnej zabudowy grilla jest tego dobrym przykładem. Nieograniczone możliwości w kreowaniu letniej kuchni czy grilla ogrodowego umożliwia stalowa konstrukcja pod zabudowę. Stalowa konstrukcja dedykowana jest głównie dla gazowych grilli do zabudowy NAPOLEON.

Specyfika i uniwersalność tej konstrukcji pozwala dokładnie  kształtować i rozbudowywać podstawę do grilla o dodatkowe szafki, półki, wnęki, szuflady, schowki itp. Wszystko w zależności od tego czego przy grillu potrzebujemy. Wygoda i komfort letniego grillowania to lodówka z produktami w zasięgu ręki, zlew i bieżąca woda w letniej kuchni – nieodzowna, a przy grillu wielkie udogodnienie. Wszystko to możemy w funkcjonalny i przemyślany sposób umieścić w stalowej konstrukcji pod zabudowę.

Wytrzymała i mocna stalowa konstrukcja zaprojektowana została tak, aby mogła być obciążana materiałami wykończeniowymi. Wszystkie elementy boczne zabudowy czyli ścianki, frontowe drzwiczki, fronty szuflad mogą być wykonane z dowolnych materiałów np: drewno, stal szlachetna, aluminium, kamień naturalny, konglomeraty, mozaika szklana itp.

Dowolny kształt, wielkość i forma, ponadto dowolnie skomponowane materiały to nieograniczony mix możliwości i wszelkich aranżacji. Tylko od naszej inwencji zależy jaki nowy obiekt zechcemy mieć w ogrodzie, tarasie, patio czy letniej kuchni i czym zaskoczymy gości w nowym sezonie grillowym.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Grille