Z dumą informujemy, iż rodzina piecy kaflowych STOGER CERAMIC znów się powiększyła. Zmotywowani nie ustającym zainteresowaniem klientów piecokominkami z tej serii, co za tym idzie coraz mocniejszą pozycją na rynku grzewczym, wzbogacamy ofertę „kaflaków” o model BREMEN.

Bremen w wersji narożnej-przystawnej z prawą boczną szybą

BREMEN – to najmłodszy piec kaflowy  z serii Stoger Ceramic, który już bije rekordy popularności. Różnorodność, śmiałe i atrakcyjnie wykończone przeszklenia, innowacyjność, kaflowa tradycja, ekologia – to w dużym skrócie podstawowe zalety pieca.

Piecokominek ten uzupełnia gamę wolnostojących pieców kaflowych o nietypowych, nowatorskich rozwiązaniach konstrukcyjnych. W ceramicznym piecu  BREMEN po raz pierwszy zastosowaliśmy palenisko z bocznymi szybami.

W zależności od potrzeb, preferencji czy warunków technicznych piec BREMEN możemy wybrać w wersji:

– przystawnej do narożnika – lewo lub prawo stronnej – z jedną boczną szybą z lewej lub prawej strony,
– wolnostojącej z bocznym przeszkleniem z lewej lub prawej strony
– wolnostojącej z przeszkleniem z 3 stron –  TRÓJSTRONNA WIZJA OGNIA

Bremen w wersji trójstronnej

W takiej czy innej wersji piec kaflowy powinien stać w widocznym miejscu mieszkania, by jego uroda została w pełni wyeksponowana, a ciepło mogło swobodnie ogrzewać powierzchnię. Efekt, jak zawsze przy piecach STOGER CERAMIC, olśniewający!

Bremen to kolejny dowód na to, że można w wyrafinowany sposób połączyć tradycję z nowoczesnym designem. Bogata paleta kolorów standardowych, rozwiązania w wersji matowej lub lśniącej, to atuty które pozwolą najbardziej wymagającym klientom wybrać dokładnie taki piecyk kaflowy, jaki sobie wymarzyli.

Podstawa piecokominka BREMEN wykonana w standardzie STOGER CERAMIC – dokładna imitacja tradycyjnych pieców kaflowych, przylegająca do podłoża, nie pozwalająca na gromadzenie się pod nią kurzu. Ta podstawa jest charakterystyczna dla wszystkich kominków kaflowych z serii Stoger Ceramic  – tak dla Hannovera, Hannovera Grosse jak również dla Salzburga i Salzburga Grosse  czy Magdeburga.

Szczegółowe informacje o akumulacyjnych piecach kaflowych STOGER CERAMIC w serwisie internetowym:

https://www.tapis.pl/piece-piecyki/stoger-ceramic/

Piecokominek wytwarza bardzo dużo energii, zdrowego ciepła, a sam ognień powoduje, że ludzie chętnie gromadzą się przy piecu, który może stać się istotnym ośrodkiem życia całej rodziny, bo cóż może być przyjemniejszego w długie zimowe wieczory nad  dotyk delikatnie rozgrzanych kafli i promieniujący zza szyby wkładu blask ciągle zmieniającego się żywego, a jednak ujarzmionego ognia…

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece