Hannover HochWszyscy zduni twierdzą, że kafle ceramiczne są ponadczasowe – idealnie łączą w sobie tradycję i nowoczesność oraz twierdzą, że nie ma lepszego środka do pogodzenia dwu światów czyli tradycji i nowoczesności. Kominki z kafli ceramicznych przeżywają dzisiaj swój renesans, ich nieprzemijalny magnetyzm, subtelna elegancja i ciepła atmosfera jaką stwarzają w pomieszczeniu  powodują, że zostały ponownie  odkryte i docenione.

Dlatego tuż po niedawnej premierze nowego pieca kaflowego MALANGEN z serii Stoger Ceramic warto przypomnieć o istnieniu całej reszty bogatej oferty piecokominków. W tym artykule skupimy się na rodzinie kaflowego pieca HANNOVER. Uświadomi nam to jak wielkie możliwości stylistyczne stwarzają kafle ceramiczne.

Hannover - frontHannover - bokHannover Hoch - bokHannover Hoch - przód

 HANNOVER                                                                                         HANNOVER HOCH

 

Na taką uwagę z pewnością zasługuje uniwersalny stylistycznie HANNOVER HOCH. Ten kaflowy kominek wolnostojący jednocześnie jest idealnym przykładem tego jak harmonijnie pogodzić tradycję z nowoczesnością. Model Hannover Hoch to rozwinięcie pieca HANNOVER, projektant-technolog podwyższył go o dodatkowe dwa rzędy kafli nad paleniskiem, uzyskując doskonałe proporcje smukłego i optycznie lekkiego pieca kaflowego zachowując przy tym pełną paletę kolorów ceramiki.

Wymiary  pieca Stoger Ceramic HANNOVER HOCH
Wysokość 173cm x szerokość 80cm x głębokość 55cm  moc 8kW

Do dużych wnętrz dedykowany jest piec HANNOVER SUPER GROSSE z nowoczesnym, wydajnym paleniskiem piecowym i czterema poziomami kafli nad paleniskiem. Piec w tej wersji posiada imponujące wymiary: szerokość 106cm, głębokość 80cm, wysokość 196cm.

Hannover GrosseHannover Grosse SuperHannover Grosse Cook - piecokuchnia

HANNOVER GROSSE               HANNOVER GROSSE  SUPER                    HANNOVER GROSSE COOK

 

HANNOVER GROSSE w takim wydaniu  z pewnością nie pozostanie niezauważony i nie „zginie” nawet w ogromnej,  starej komnacie czy przestronnym salonie. Jego mocne palenisko (14kW) i duża ilość kafli z masą akumulacyjną sprosta nawet najostrzejszym zimom. Urządzenie można zamówić także w wersji wyposażonej w duży piekarnik – HANNOVER GROSSE COOK

Dynamicznie rozrastająca się oferta ceramicznych pieców kominkowych Stoger Ceramic jest nie tylko rezultatem mody, ale przede wszystkim efektem rosnącej liczby zadowolonych Klientów, to Oni mobilizują nas do pracy nad coraz lepszymi propozycjami. Zatem jeszcze nie koniec nowości od Stoger Ceramic.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece