Szeroką gamę kominków z metaloplastyki oferowaną przez firmę STOGER wzbogaca nowy, niespotykany, ultranowoczesny kominek FORMA 700 MODULES.

FORMA 700 MODULES zadowoli wszystkich indywidualistów poszukujących do swojego domu kominka oszczędnego w formie, niepowtarzalnego stylistycznie, ale pełniącego także funkcje użytkowe. Stoger Metallic FORMA 700 MODULES jest mianowicie meblościanką w całości wykonaną z czarnej stali. Meblościankę tworzą do wyboru trzy różnej wielkości sześciany, które można dowolnie konfigurować z paleniskiem. Stalowe masywne sześciany oprócz konstrukcji nośnej dla paleniska pełnić mogą rolę półek lub szafek, istnieje także możliwość opcjonalnego doposażenia stalowych regałów w szklane drzwiczki. Szkło w połączeniu z czarną stalą jeszcze bardziej podkreśla surowość i modernizm kominkowej meblościanki z metaloplastyki.

 

Mnogość rozmaitych konfiguracji zapewniają trzy stalowe boksy o wymiarach:
– moduł 75: szerokość: 343mm x wysokośc 343mm x głębokośc 432 mm
– moduł 76 szerokośc 686mm x wysokość 343mm x głębokosc 432 mm
– moduł 77 szerokość 1029mm x wysokosć 343 x głębokośc 432 mm

Dzięki wielu kombinacjom oferowanych regałów i paleniska można optymalnie dostosować gabaryty meblościanki do pomieszczenia. Jak większość kominków z metaloplastyki tak i ten model może być kominkiem wiszącym na ścianie i nie musi zajmować przestrzeni na podłodze. To dodatkowy, bezcenny atut w nowoczesnych, sterylnych wnętrzach gdzie często rodzaj sprzętów podporządkowany jest praktyczności i wiele elementów wystroju dobiera się tak, aby nie kolidowały np. z pracą automatycznego odkurzacza. Ponadto wszystkie stalowe elementy z metaloplastyki również można wieszać na ścianie w różnych odległościach względem siebie i paleniska. To stwarza możliwość umeblowania pomieszczenia w praktyczne półki na wszelkie drobiazgi, urządzenia RTV, płyty, zdjęcia, pamiątki z podróży.

Paleniskiem przeznaczonym do kominkowej meblościanki jest nowoczesna kaseta kominkowa firmy Stoger standardowo wyposażona w szybę z czarnym rastrem.

Zewnętrzne wymiary kasety: szerokość 952 mm x wysokość 618 mm x głębokość 432 mm

Głębokość kasety kominka FORMA 700 MODULES jest dokładnie taka sama jak pozostałych elementów kominkowej meblościanki, w zestawie palenisko wraz z całą resztą stalowych boksów może tworzyć jedną, równą i niczym nie zakłócona płaszczyznę.

O precyzji regulacji procesu spalania i nieprzeciętnej estetyce wykonania paleniska można się dowiedzieć z wcześniej prezentowanych felietonów.

Stoger Metallic FORMA 700 MODULES idealnie wkomponuje się w ascetyczne nowoczesne przestrzenie, a neutralna stylistyka z powodzeniem pozwoli lokować go we wszystkich wnętrzach od salonu po kuchnię , korytarz, zimowy ogród, pracownię czy biuro.

FORMA 700 MODULES tak jak pozostałe kominki z metaloplastyki firmy Stoger dostępne są w firmie Tapis.pl

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki