Dodano: 2016.04.05

tek-1Wraz z nadejściem wiosny firma TAPIS wprowadza do swojej oferty dwa nowe produkty z serii Stoger TEK. Na rynku od wielu sezonów przewijają się wciąż te same, nudne projekty kominków wolnostojących. Wierzymy, że seria TEK wprowadzi powiew świeżości i zmieni spojrzenie klientów na urządzenia grzewcze.

Prezentujemy nową serię pieców opalanych drewnem – Stoger TEK. Innowacyjny i wszechstronny zakres możliwości, gdzie można ustawić różne opcje, takie jak uchwyt i dowolny sposób montażu: na ścianie lub podłodze. Kominki z serii Stoger TEK uwzględniają wymogi polskich klientów, dlatego każdy model wyposażony jest w system doprowadzania powietrza do kominka z zewnątrz. Kolejną, istotną rzeczą jest fakt, że wylot spalin może być umiejscowiony zarówno w górnej, jak i tylnej części pieca, więc jest to dodatkowy atut, który niewątpliwie może wpłynąć na design całego pomieszczenia. Jak przystało na urządzenia wysokiej klasy, tak i w kominkach z serii Stoger TEK znajdziemy wtórne dopalanie spalin, co przekłada się na minimalną emisję spalin, raptem 0,08%.

TEK Wall jest dostępny w dwóch wersjach. Opcja zawieszenia kominka na ścianie ma na celu usunięcie obecności urządzenia z ziemi, co daje nam większe możliwości aranżacyjne.

tek-4

tek

 

 

Drugą opcją jest zastosowanie specjalnie zaprojektowanej nogi, aby ustawić kominek w dowolnym miejscu, komponując go z łatwością do każdego pomieszczenia.

 

 

TEK Wall to proste, surowe kształty, ponadczasowy design, oraz wysoka jakość wykonania.

 

 

 

 

 

 

 

 

TEK Lumber to bardzo kompaktowy, wyróżniający się na tle konkurencji, nowoczesny piec opalany drewnem. Jest to unikatowe połączenie surowej, czarnej stali, z ponadczasowym drewnem. Taka kompozycja sprawia, że z łatwością dopasujemy model TEK Lumber do nowoczesnego, jak i rustykalnego wnętrza. Pomoże nam w tym również bardzo szeroka gama dostępnych wykończeń rączki. Do dyspozycji mamy: drewno, korek, stal oraz dwa kolory – biały i czarny.

tek-3

Nowoczesny, innowacyjny design, szeroka gama dostępnych wykończeń oraz wysoka jakość wykonania. Rezultat: Przystępny piec opalany drewnem, który wygląda oszałamiająco w dowolnym salonie.

tek-2

Serdecznie polecamy Państwu serię Stoger TEK.

Promocyjna oferta pieców Stoger TEK >

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece