Dodano: 2012.10.23

Żeliwne piece stylowe opalane drewnem od lat cieszą się niezmiennym zainteresowaniem inwestorów. Wykończone emaliami wprowadzają kolor do wnętrz. Design utrzymany w stylu starych piecyków doskonale współgra ze stylem rustykalnym, ale również komponuje się z wnętrzami nowoczesnymi, łagodząc proste nowoczesne formy. Duża moc, wysoka sprawność, udogodnienia takie jak możliwość dokładania drewna dodatkowymi drzwiczkami z boku, dbałość o ekologię, to wszystko sprawia, że od lat są na liście świetnie sprzedających się urządzeń grzewczych.

Pragniemy zaprezentować model Sofia i pokazać jak inaczej wygląda w dwóch wersjach kolorystycznych. Emalia kremowa czyni piecyk lekkim, sprawiającym wrażenie delikatnego, z kolei piękny brąz czekoladowy to solidny piecyk dający wrażenie ciepła, nawet gdy jest nie używany.

W stylowej obudowie ukryta nowoczesna technologia

I do tych piecyków dołączamy absolutną nowość – pozornie „stary, stylowy” piecyk z ukrytym mechanizmem pieca pelletowego. Model Georgia. Dla wszystkich, którzy marzą o takim właśnie stylowym piecu, a brak im czasu na dokładanie drewna, nie posiadają odpowiedniego komina oraz miejsca składowania opału – wymarzony produkt.

Tradycja i nowoczesność w jednym – ciepło ukryte w biomasie

Obsługa pieca w pełni zautomatyzowana. Wygodny pilot, którym jednym ruchem włączymy i wyłączymy „grzanie”. Duży, ukryty w konstrukcji pieca pojemnik wystarcza na długi czas, a ponieważ paliwo jest samoczynnie pobierane, nie musimy martwić się o jego dokładanie. Wystarczy pamiętać, aby zasobnik był wypełniony pelletem i możemy spać spokojnie, nie przejmując się zimową aurą za oknem. Piec można automatycznie zaprogramować, uwzględniając kalendarz zajęć całej rodziny. Dzięki temu piec uruchomi się samodzielnie odpowiednio wcześniej przed powrotem domowników, tak, aby zastali w domu przyjemną odpowiednio wcześniej zaprogramowaną temperaturę. Łatwa instalacja, pełne bezpieczeństwo, oszczędność paliwa, w połączeniu z niespotykanym dotychczas wyglądem pieca „pelletowego” to cechy za które pokochamy tę nowość.

Szczegóły w serwisie: https://www.tapis.pl/piece-piecyki/hergom/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Piece