Dodano: 2013.03.13

Firma Tapis od siódmego marca 2013 roku ma zaszczyt reprezentować w Polsce holenderską firmę Sunshower B.V. Misją firmy założonej przez dwóch holenderskich inżynierów z miasta Delft, Oscar Meijer i Merijn Wegdam jest wprowadzenie produktów służących poprawie zdrowia, dostępnych do tej pory tylko w obiektach rehabilitacyjnych i salonach piękności do naszych łazienek.

W ten sposób powstał produkt Sunshower – Lampa emitująca promienie UV i IR (podczerwień) która wyglądem przypomina panel prysznicowy i może być montowana w kabinach kąpielowych. Produkt od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyniósł konstruktorom szereg międzynarodowych nagród.

Sunshower jest dostępny w kilku wersjach: jako model dla istniejących obszarów prysznicowych lub jako wbudowany moduł do nowych łazienek.
Urządzenie Sunshower produkowane w jest w trzech rozmiarach z różną mocą promienników podczerwieni. Prosta obsługa umożliwia sterowanie bezpośrednio na panelu. W kolejnych artykułach postaramy przybliżyć Państwu najważniejsze zalety nowoczesnych promienników IR zastosowanych w panelach Sunshower.
Do tej pory nasze łazienki miały charakter czysto funkcjonalny. Zastosowanie prysznica słonecznego Sunshower zmienia to miejsce w mini centrum wellness.
Dzięki nawiązanej współpracy z holenderską firmą Sunshower B.V. również nasze sauny z serii Nowy Design i kabiny infrared zostają wyposażone w najnowocześniejszy system promienników IR i UV. To oznacza rewolucję w świecie saun i łazienek.

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/sauny/akcesoria/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny, Spa