Dodano: 2015.06.10

Świecące mebleŚwiecące meble ogrodowe z serii Glow to kolejny zestaw ogrodowego lub tarasowego wyposażenia mający polepszyć jakość naszego wypoczynku i relaksu.

Ogrodowo-tarasowe meble oświetleniowe dedykowane są przede wszystkim do oświetlania tarasów, wystaw targowych, hotelowych ogrodów, basenów, campingów lub też prywatnych działek i wygodnych tarasów w apartamentach.

Meble oświetleniowe zaprojektowane zostały tak, aby oprócz funkcji użytkowej dekorowały i ożywiały w osobliwy sposób każdą przestrzeń w której się znajdą. Krzesełka, foteliki, stołki, stoliki kawowe, donice, choinki, gazony, abażury stojące i abażury wiszące producent oferuje do wyboru w siedmiu kolorach: (biały, antracytowe, szary, orange, seledyn, róż, cherry). Wszystkie te obiekty małej architektury ogrodowej wykonane są z trwałego barwionego w masie polipropylenu. Meble są wykonane z tworzywa całkowicie odpornego na działanie czynników atmosferycznych, a także tych często zdarzających się w czasie ogrodowych biesiad czyli poplamienia płynami czy potrawami.

meble-3

 

 

 

 

Zdecydowane i intensywne kolory oświetleniowych mebli ogrodowych doskonale kontrastują z drewnianymi obiektami jak domki saunowe czy drewniane obudowy basenów lub wanien spa.

Ogrodowa impreza w otoczeniu barwnych iluminacji emitowanych przez oryginalne meble i kwietniki w ultranowoczesnym wydaniu uświetni i rozweseli każde przyjęcie plenerowe. Wielokolorowe tonacje zmienią charakter otoczenia i wpłyną pozytywnie na panującą atmosferę spotkania.

Świecące meble ogrodowe jako wyposażenie ogrodu czy tarasu, lub jako skromny dodatek stylistyczny doskonale harmonizują z solarnymi prysznicami ogrodowymi tak pozytywnie przyjętymi przez polski rynek, a ciepłe klimatyczne i stonowane światło emitowane wieczorem spełni także role dopełniającą dla ogrodowych promienników gazowych.

Oświetleniowe stoliki, gazony, abażury i klubowe siedziska umieszczone w ogródkach gastronomicznych skutecznie przyciągają swym blaskiem i ciepłymi kolorami wielu konsumentów.

Świecące meble ogrodowe

 

DONICZKI LED

Doniczki LED oferowane są w czterech rozmiarach:

  • S : wysokość: 72cm, średnica 80 cm, waga: 14 kg
  • M : wysokość: 105cm, średnica 115 cm, waga: 27 kg
  • L : wysokość: 125, średnica 135 cm, waga: 37 kg
  • XL : wysokość: 148, średnica 160 cm, waga: 42 kg

Kolorystyka: 9 kolorów do wyboru. Biały kolor z możliwością podświetlenia LED.

Rys: Doniczki Led w rozmiarze S.

Rys: Doniczki Led w rozmiarze M oraz XL.

 

Chcąc uświetnić i uprzyjemnić ogrodowe lub działkowe przyjęcie nie musisz kupować całego zestawu mebli Glow, gdyż firma Tapis oferuje także usługi wynajmu ekskluzywnych mebli zewnętrznych i promienników gazowych. Dzięki temu każdy ma możliwość zaskoczyć zaproszonych gości fantazyjną oprawą plenerowego przyjęcia czy ogrodowego bankietu. Oświetleniowe kompozycje meblowe przyjęły się w Europie zachodniej, często spotyka się je we Włoszech, Francji i wielu innych krajach, liczymy że moda ta popularna będzie także w Polsce.

Informacja handlowa:
Marcin Bekasiak
tel: 602 244 659

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Design