Facebook - 6000 likeKolejne podziękowania dla naszych fanów! Jesteśmy mile zaskoczeni, że w tak  krótkim czasie powiększyliśmy nasze like’i do 6.000!

Dziękujemy również za bogatą korespondencję. Każdy mail jest uważnie czytany i wnikliwie analizowany. Dzięki interesującym  sugestiom  z Waszej strony staramy się  jeszcze bardziej trafiać w gusty odbiorców. Firma Tapis posiada szeroki wachlarz produktów zarówno  Wellness, jak również z branży kominkowej. Prosimy o stały kontakt, co chcielibyście oglądać, o czym czytać.  Mamy ogromna ilość pomysłów, a nasz profil może być jeszcze ciekawszy, jeżeli będziemy go wspólnie tworzyć. A mamy co pokazywać. Możemy wspólnie zmieniać wizerunek naszego profilu.

W związku z rozpoczętym  sezonem letnim, planujemy  radykalnie zmienić  treść naszych postów, pojawi się więcej informacji związanych z działem barbecque , basenów, akcesoriów  związanych z techniką basenową.  Pojawią się również zdjęcia z imprez organizowanych na naszym poligonie HOXTER .Cały czas czekamy na wasze maile i liczymy kolejne kliknięcia. Do szybkiego zobaczenia za kolejne 3.000 like’ów.

Zapraszamy na Facebooka: https://www.facebook.com/tapispl


Aktualność z kategorii: Wydarzenia