Dodano: 2012.10.11

Producent najlepszych wkładów akumulacyjnych – rodzinna, austriacka firma z wielowiekowymi już tradycjami Kaschütz – stworzyła serię zjawiskowych piecokominków MIO. Fabryka położona w miejscowości Rohrbach/Golsen, wykonuje produkty najwyższej jakości, odbierane przez najbardziej wymagających klientów z całego świata.
Szanując wieloletnią tradycję firma Kaschütz postanowiła połączyć ją z współczesnymi tendencjami mody i stworzyła unikatowe dzieło – w ultranowoczesnej obudowie doskonały wkład akumulacyjny.

Piecokominek MIO.
Z nostalgią wspominamy piece kaflowe w domach naszych dziadków, grzejące całą powierzchnią, które formą niestety nie zawsze współgrają ze stylem nowoczesnych wnętrz. I tu firma Kaschutz znalazła idealne rozwiązanie. W dobie designerskich wnętrz, minimalistycznych, prostych form, w szklanej obudowie bije serce najlepszego na świecie wkładu – wkład Eurotherm 8 lub Eurotherm 10.

Palenisko wykonane jest z najwyższej próby żeliwa, dodatkowo wyłożone masywnymi płytami akumulacyjnymi. Aby zapewnić jak najdłuższy czas oddawania ciepła, wkład wyposażono w modułową nadstawkę do odzysku ciepła. Wszystkie elementy składane ręcznie, z ogromną precyzją i dbałością o każdy szczegół. Nad całym procesem, dbając o ekologię czuwa cały szereg mikroprocesorów, regulujący system optymalnego spalania. To wszystko ukryte w przepięknym sześcianie ze szkła. Efekt – w nowoczesnej obudowie ukryte zalety dawnego pieca kaflowego, z jego najprzyjemniejszym promieniowaniem cieplnym, równomiernie rozłożonym na całej powierzchni, zbliżonym do ciepła jakie uzyskujemy z promieni słonecznych. Luksus ciepła w najpiękniejszym wydaniu z XXI wieku. Dodatkową zaletą jest mobilność tego urządzenia. Sprzedając dom, możemy ten piecokominek bez żadnego problemu zdemontować i zabrać ze sobą.

Więcej informacji w serwisie: https://www.tapis.pl/piece-piecyki/kaschutz/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Kominki, Piece