Dodano: 2012.12.13

W dniach 30.11- 01.12. 2012r w nowej sali konferencyjnej w salonie firmowym firmy Tapis w Łodzi, przy ul. Wędkarskiej 5, odbyło się pierwsze z nowego cyklu szkoleń mające za cel podnoszenie kwalifikacji, spójności działań, oraz przedstawienie produktów Tapis w zestawieniu z produktami konkurencji. Kolejnymi tematami była profesjonalna obsługa klienta w salonach Tapis, oraz marketing.

Pierwszego dnia szkolenie prowadzili kolejno – Pan Łukasz Kramarz prezentujący kominy, nasady kominowe i systemy DGP firmy Darco do urządzeń z oferty firmy Tapis.
Druga część – temat – wkłady gazowe – prezentował Pan Bartosz Urban. Pan Bartosz w trakcie wykładu w sposób interesujący przedstawiał wykresy, prezentacje multimedialne, omawiał zagadnienia prawne i techniczne, systemy spalinowe oraz zestawienie produktów Bellfire i Kwline Gaz na tle produktów konkurencyjnych firm. W czasie prezentacji pokazano siedem działających, podłączonych urządzeń gazowych wyżej wymienionych firm, które każdy z uczestników spotkania miał możliwość rozebrania i praktycznego zapoznania się z możliwością występowania błędów i ich rozwiązywaniem.
Po krótkiej przerwie obiadowej kolejny zaproszony gość Pani Ewa Śmiechowicz reprezentująca firmę STC Worldwide Trading Company sp. z o.o. zaprezentowała gamę nowoczesnych designerskich włoskich biokominków.
Kolejny gość Pan Michał Działowski z firmy Tatarek omawiał specjalnie stworzoną automatykę przeznaczoną do wkładów kominkowych firmy Kwline i Stoger. Pierwszy dzień szkolenia zakończyła prezentacja nowych modeli pieców firmy Westfire, grilli ogrodowych, oraz palenisk do zabudowy – modeli 80 i 100.

Wieczorem wszyscy uczestnicy oraz zaproszeni goście wzięli udział w przygotowanym przez firmę Tapis bankiecie z tańcami włącznie.
Kolejny dzień – to produkty Wellness – prowadzący pan Wiktor Stępień omawiał nową gamę saun z serii New Design, przedstawił szeroki wachlarz ciekawych wykończeń i różnorodnych opcji. Omawiano zagadnienia techniczne, takie jak wymagania instalacyjne, zabezpieczenia elektryczne oraz dobór pieców, sterowników do saun i generatorów pary do łaźni parowych.
Szkolenie zakończył Pan Marcin Bekasiak interesującymi informacjami o najnowszej generacji kanadyjskich wanien Spa. Przedstawił też wizję rozwoju firmy z szeroko zakrojonymi planami przyszłościowymi.
Szkolenie, mimo że wręcz przepełnione tematami i bardzo intensywne odbyło się w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Zadowoleni uczestnicy już zapowiedzieli swoją obecność na kolejnym szkoleniu, które odbędzie się w lutym 2013r.
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za poświęcony czas oraz wszystkim uczestnikom, za aktywny udział w szkoleniu.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia