Dodano: 2013.05.29

Darco W dniach 24 – 25 maja bieżącego roku firma Tapis miała zaszczyt uczestniczyć w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Darco w siedzibie firmy w Dębicy.  Z pełną odpowiedzialnością użyłam słowa „zaszczyt” ponieważ uważamy,  że zaszczytem jest współpraca z polską firmą w żaden sposób nie odbiegającą poziomem  i wielkością od największych tego typu firm światowych.  Z uwagą i satysfakcją śledzimy ciągły rozwój i unowocześnianie parku maszynowego Firmy Darco, naszego  partnera.

 

W czasie szkolenia mogliśmy utrwalić naszą  wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu systemów kominowych, nasad, systemów przyłączy, dystrybucji gorącego powietrza (DGP), systemów  ciągów kominowych, dostępnych regulatorów, sterowników oraz pozostałego osprzętu. Zaprezentowano również nowości kominkowe  – nową markę Ventlab.  Wykłady na poszczególne tematy bardzo interesująco prowadzili kolejno panowie  Piotr Lipa, Łukasz Darłak, Tomasz Domaradzki, Piotr Kaczmarek i Marcin Rokita.

Wieczorem, podczas kolacji w miłej atmosferze dzieliliśmy się wrażeniami  i omawialiśmy poruszane w trakcie wykładów tematy :)

W sobotę dyrektor produkcji Pan Włodzimierz Wiśniowski zaprosił uczestników szkolenia do zwiedzania fabryki i  jednego z najnowocześniejszych centrów logistyki – hali magazynowej wysokiego składowania. Ogromne wrażenie zrobiło na nas to centrum Logistyczne o powierzchni  4600m2 na około 8000 palet.

Również powierzchnia samej fabryki  ok. 6000 m2 z najnowocześniejszą  linią technologiczną  do produkcji rur czarnych i z ocynku TTE i stanowiskiem  zrobotyzowanym  z prasą krawędziową AMADA  – z którym mieliśmy okazję się zapoznać w trakcie zwiedzania w miłym towarzystwie Pana Włodzimierza,  to kolejny dowód stawiający firmę Darco w pierwszym szeregu producentów wyrobów stalowych.

Firma Tapis posiada w ofercie handlowej najlepsze produkty  –  chętnie wspieramy producentów rodzimych.

Wierzymy, że długoletnia współpraca między naszymi firmami również przyczyniła się w jakimś stopniu do obecnego progresu  firmy  Darco w pełni uzasadniając  nasz wybór partnera.

Serdecznie jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie  i liczymy na dalszą miłą i owocną współpracę.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia