Dodano: 2013.05.24

SzkolenieW dniach 15-16 maja 2013 r w Łodzi odbyło się dwudniowe szkolenie zorganizowane przez firmę HASS+SOHN. Na zaproszenie głównego przedstawiciela marki w Polsce firmy ENBRA, na szkoleniu stawili się reprezentanci wszystkich oddziałów firmy TAPIS.PL: z Łodzi, Bełchatowa, Częstochowy oraz Katowic.

Pierwszy dzień, upłynął pod znakiem prezentacji nowej gamy produktów, z wyszczególnieniem wszystkich zalet, opcji i możliwości urządzeń oraz szczegółowym omówieniem oferty, a także pytań i sugestii uczestników spotkania. Również podczas kolacji o charakterze integracyjnym – otwartym dyskusjom nie było końca.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje drugi dzień szkolenia: z uwagi na fakt, iż urządzenia pelletowe firmy HAAS+SOHN, z dyspozycji producenta objęte są gwarancją wyłącznie pod warunkiem przeprowadzenia montażu przez autoryzowanych instalatorów – co jest godne polecenia i naśladowania, informacje stricte techniczne przekazane w drugim dniu, były bezcenne dla instalatorów firmy TASPIS.PL.

Pełni podziwu dla rozwoju marki HASS+SOHN, zaangażowania i elastyczności w odpowiedzi na stale zmieniające się potrzeby rynku, serdecznie dziękujemy za zaproszenie i liczymy na owocną współpracę.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia