Duński producent pieców kominkowych Jydepejsen z końcem maja 2014 roku zorganizował dla handlowców firmy TAPIS.PL ciekawe spotkanie szkoleniowe w siedzibie firmy w Holstebro. Poznaliśmy firmę od wewnątrz, zobaczyliśmy jak jest zorganizowana i jak funkcjonuje.

Spotkanie składało się z części teoretycznej i praktycznej podczas której dobrze poznaliśmy szeroką grupę produktów Jydepejsen. Była też okazja praktycznie sprawdzić działanie systemu DUPLIC AIR, który został opatentowany przez duńskiego producenta.

Dzięki przyjaznej i otwartej polityce firmy od podszewki obejrzeliśmy hale produkcyjne, lakiernie, montownie i magazyny, a w myśl polityki „nie mamy nic do ukrycia„ organizatorzy pozwolili fotografować, filmować i wręcz prześwietlać na wylot każdy swój produkt.

Ta możliwość w połączeniu z naszą detektywistyczną dociekliwością utwierdziły nas w przekonaniu o doskonałości pieców kominkowych firmy Jydepejsen. 

Renomowana i coraz lepiej rozpoznawalna firma nie tylko w Skandynawii jest coraz częściej kojarzona z najwyższą jakością wykonania, najlepszymi materiałami i najaktualniejszą stylistyką swoich produktów. Popularna w Skandynawii marka JYDEPEJSEN coraz częściej i coraz chętniej nabywana jest także na całym kontynencie europejskim.

Firma ta, od początku swojego istnienia czyli pierwszej połowy lat 80′ ubiegłego wieku pozostaję w rękach jednej rodziny.

W trakcie szkolenia uczestnicy dobrze zapoznali się z budową i konstrukcją pieców, zaprezentowano uczestnikom spotkania materiały z których piece są wykonywane. W szkoleniu poświęcono też sporo uwagi steatytowi, który jest używany do budowy pieców, a pochodzi z renomowanego zakładu kamieniarskiego w Skandynawii z firmy TULIKIVI – najbardziej liczącego się w północnej Europie dostawcy steatytu z najlepszych jego skandynawskich źródeł. Piece kuchnie, piecokuchnie i kominki zbudowane ze steatytu TULIKIVI to już atrybut skandynawskiej techniki grzewczej. W północnej Europie marka nie wymagająca reklamy.

Firma Jydepejsen staje się coraz większą i prężnie działającą firmą w Skandynawii, a dzięki firmie TAPIS.PL, mocno popularyzowana jest także w Polsce. Poniekąd popularność zdobywa dzięki otwartej i przyjaznej polityce marketingowej. Duńczycy nie ukrywają że część produkcji realizują również w swoich słowackich fabrykach. Dzięki temu duńskie piece kominkowe są łatwiej dostępne. Jak wszyscy Skandynawowie tak też JYDEPEJSEN kładzie duży nacisk na ekologię w procesie produkcji, do tego stopnia że nawet budynki magazynowe stara się wkomponować pod względem architektonicznym w otoczenie.

Spotkane szkoleniowe i materiały podczas niego przekazane przekonały wszystkich uczestników że duńska firma kominkowa Jydepejsen jest z całą pewnością nowoczesną i coraz dynamiczniej rozwijająca się firmą branży kominkowej w północnej Europie. Jej produkty coraz chętniej znajdują nabywców na całym świecie i są dowodem dobrego gustu ich użytkowników, nobilitują i podkreślają najwyższy standard budynku w którym funkcjonują. Rosnąca popularność urządzeń grzewczych tego duńskiego producenta świadczy też o tym, że starannie, zaprojektowany produkt, dobrze dostosowany do oczekiwań rynku (system DUPLIC AIR), z najlepszej jakości materiałów i z przystępnie skalkulowaną ceną owocuje wzrostem sprzedaży i rynkowym sukcesem.

Zobacz także:
– duńskie piece Jydepejsen: www.tapis.pl/piece-piecyki/jydepejsen/
– oferta promocyjna Jydepejsen: www.tapis.pl/promocje/jydepejsen.htm
– katalog produktów: www.jydepejsen.com/da/download/katalog/

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia