Dodano: 2014.07.24

Przedstawiciele firmy TAPIS z oddziałów w Częstochowie i Bełchatowie mieli przyjemność 17 czerwca 2014r. uczestniczyć w kolejnym w ostatnich miesiącach bardzo ciekawym spotkaniu szkoleniowym zorganizowanym przez firmę TERMITECH z Białegostoku. Całe spotkanie przebiegało w miłej i komfortowej atmosferze w częstochowskim hotelu Bonaparte i miało charakter otwarty.

Spotkanie szkoleniowe składało się z dwóch części – pierwsza poświęcona była systemom instalacji wentylacyjnych w domach, druga część systemom centralnego odkurzania. Szkolenie adresowane było głównie do właścicieli i pracowników firm zajmujących się tego typu działalnością.

Spotkanie pozwoliło nam zdobyć istotne informacje na temat profesjonalnego montażu systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła, doboru materiałów do montażu powyższych instalacji, doboru central wentylacyjnych. W drugiej części szkolenia prelegent Pan Artur Kondraciuk omówił między innymi jednostki stosowane w systemach centralnego odkurzania, szczegółowo zapoznał nas z elementami służącymi do budowy instalacji centralnego odkurzania. W trakcie prezentacji poznaliśmy wiele praktycznych wskazówek mających na celu ułatwienie wykonania instalacji odkurzania, mieliśmy też okazję dokładnie zapoznać się z najnowszymi urządzeniami stosowanymi w omawianych instalacjach.
Prowadzący szkolenie udzielił fachowych porad ułatwiających wykonanie instalacji centralnego odkurzania.
Szkolenie okazało się bardzo przydatne zarówno dla firm, które mają zamiar poszerzyć zakres działalności o wentylację czy centralne odkurzanie, pompy ciepła do cwu, jak i dla firm, które już się zajmują tymi zagadnieniami.

Dużym zaskoczeniem był dla nas fakt, że można tak dużo i bardzo ciekawie mówić o pozornie prozaicznych domowych instalacjach jak centralne odkurzanie i wentylacja. Ale to najpewniej dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu jakim w tym zakresie wykazał się Pan Artur Kondraciuk z firmy TERMITECH.

Przy okazji tej notatki uczestnicy szkolenia z oddziałów firmy TAPIS chcą podziękować za możliwość udziału w tak profesjonalnie przygotowanym spotkaniu. Liczymy na to, że zdobywając wielki zasób profesjonalnej wiedzy, łatwiej nam będzie wprowadzić produkty TERMITECH do sprzedaży oraz zacieśniać współpracę między naszymi firmami.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia