W dniu 25 września w 1 kolejce sezonu 2013/2014 zespół TAPIS/MultiMetal przegrał z obrońcą tytułu zespołem Centralnej Szkoły PSP 1:2. Mecz stał na dobrym poziomie, a obie ekipy zaprezentowały spory potencjał. Nasz zespół prowadził od początku spotkania. W pierwszym secie nawet 15:9, lecz rywale dogonili nasz zespół i ostatecznie seta pierwszego wygrali do 21.

Drugi set to wymiana punkt za punkt od samego początku do końca, a zwycięstwo 26:24 mówi wszystko.

3 set to loteria, grany do 15 nie pozwala na zrobienie błędów, a tym czasem rywale prowadzili już 5:0!, 8:2 przy zmianie stron, a jednak nasi zawodnicy pokazali charakter i zdołali doprowadzić do remisu 14:14, lecz po chwili skuteczny blok gości oraz atomowa zagrywka dały rywalowi zwycięstwo i 2 duże punkty.

Nasz zespół zdobył jeden punkt, który był celem minimum przed tym spotkaniem. W innych spotkaniach Wkręt-met pokonał Pepsi 2:1, Brel Myszków pokonał KS Kłomnice 2:0, Rad-Pol Mykanów ograł 2:0 Lismar Kamienicę Polska 2:0, a LKPS Borowno wygrało z Budmarem 2:1. Na czele ekipy z Myszkowa i Mykanowa. TAPIS/MultiMetal z 1 punktem zajmuje 8 miejsce w tabeli.

W piątek 4 października 2 kolejka, tym razem Nasz zespół zagra o godz 21:00 w „Sali Częstochowianka” z Lismarem Kamienicą Polską.

Tabela wyników dostępna na www.amatorska.info

TAPIS/MultiMetal
menadżer Artur Suk
Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia