Dodano: 2018.08.17

Wielu właścicieli domów aspiruje do posiadania basenu, minibasenu spa lub wanny z hydromasażem. Jeśli jednak w domu nie przewidziano miejsca na ich instalację, a posiadany ogród jest niewielki, wówczas wielu z nas wyraża uzasadnione obawy o oddanie na ten cel znacznej części tej niewielkiej przestrzeni.

TAPIS.pl ma idealne rozwiązanie w takich sytuacjach, to Tarasowe przykrycie basenowe.

Jest to  wytrzymała aluminiowa rama, która jest „ubrana” w deski tarasowe i stanowi uzupełnienie istniejącego  tarasu. Pokład znajduje się na rolkach biegnących po szynach zainstalowanych po obu stronach basenu, pływalni lub wanny z hydromasażem. Silnik elektryczny uruchamiany za pomocą bezprzewodowego pilota przesuwa pokład bez wysiłku i automatycznie na i z basenu, jacuzzi lub wanny z hydromasażem.

Co jest takiego specjalnego w tym rozwiązaniu? Kiedy jest zamknięte, twój basen staje się pięknym tarasem na stoły i krzesła. Odporność na obciążenie wynosi prawie 200 kg na metr kwadratowy. Zobacz jak prezentuje się w ogrodzie.

Rozwiązanie to oferuje liczne korzyści:

  • Pasuje do małych basenów, minibasenów i wanien z hydromasażem o maksymalnej wielkości 8m x 4m.
  • Automatyczna praca elektryczna za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania.
  • Proste w użyciu, trwałe i łatwe w utrzymaniu
  • Basen, jacuzzi lub minibasen spa zakryty i odkryty w minutę lub mniej.
  • Bardzo skuteczny, bardzo gruby rdzeń izolacyjny, aby zminimalizować straty ciepła po pokryciu.
  • Bardzo wytrzymały. Może być używana jako funkcjonalna platforma podczas zasłaniania basenu, minibasenu spa lub wanny z hydromasażem.
  • Podgrzewane szyny zapewniają pracę w bardzo mroźne zimowe dni.
  • Utrzymuje basen, jacuzzi lub wannę z hydromasażem ukrytą i bezpieczną, a także chroni dzieci i zwierzęta domowe przed upadkiem.
  • Może być wykończony w materiał wybrany przez klienta tak, aby pasował do reszty talii lub otoczenia.
  • Może być używany jako funkcjonalna platforma, co oznacza, że ​​twoja użyteczna przestrzeń nie jest zmieniona z powodu dodania basenu, wanny z hydromasażem lub pływackiego spa.

 

Dostępne warianty platformy:

 

Produkt doskonale sprawdza się przy zabudowie minibasenów i wanien SPA kanadyjskiej firmy Coast Spas.

Jeśli uważasz, że Tarasowe przykrycie basenowe może być właściwym rozwiązaniem dla twoich potrzeb i masz wiele innych pytań, zadzwoń do naszego biura pod numer +48 42 682 42 23.

Wszystkie aktualności związane z firmą: , ,
Aktualność z kategorii: Baseny, Wanny SPA