Targi CzęstochowaW dniach 16, 17 oraz 18 października 2015 roku odbyła się VII edycja Targów Budowlanych organizowanych przez dziennik „Życie Częstochowy i Powiatu” W pierwszej kolejności chcemy złożyć wielkie podziękowania dla organizatorów za miłe przyjęcie, profesjonalną obsługę, słowa wsparcia w radio-węźle oraz za utrzymanie świetnej atmosfery przez całe 3 dni wydarzenia.

Jak przystało na firmę Tapis, staramy się mile zaskoczyć naszych potencjalnych klientów, pokazując za każdym razem coś innego. W tym sezonie promowaliśmy nasze dwa skarby, produkty holenderskiej firmy Wanders, czyli Black Diamond oraz Black Pearl. Mieszkańcy Częstochowy i okolic byli zachwyceni kominkami wiszącymi. Bardzo cieszy nas fakt, że Polacy coraz odważniej podchodzą do nowoczesnych kominków z metaloplastyki.

Kolejny produkt, który zrobił furorę podczas trwającej imprezy, to wkład kominkowy Cubeo, renomowanej szwajcarskiej firmy Ruegg. Ten wspaniały kominek centralny, to istna gratka dla architektów i ludzi poszukujących nowoczesnych aranżacji. Jak sami klienci przyznali – w ofertach innych producentów z łatwością można znaleźć wkłady z jedną czy dwoma dodatkowymi szybami, ale nie czterema i to bez szprosu unoszonego do góry!

 

Magnesem, który przyciągał każdego o wiele bardziej, niż piękne hostessy konkurencji, były kominki elektryczne firmy Faber, obok których nie dało się przejść obojętnie. Są one idealnie przystosowane do pomieszczeń bez komina, przez co świetnie zostały przyjęte przez klientów mieszkających w bloku. Efekt ognia 3D ostatecznie stał się największą atrakcją naszego stoiska za sprawą kominków elektrycznych Faber L Opti Myst, więcej >>.

Bardzo dobrze został również przyjęty jeden z wielu modeli wolnostojących pieców duńskiego producenta Jydepejsen, model Elegance w wersji obrotowej. Jego największy atut, czyli obrotowa podstawa 360 stopni, okazał się strzałem w dziesiątkę dla potencjalnych klientów, ponieważ rozwiało to ich dylematy dotyczące kąta widzenia wizji ognia.

Dzięki swoim radosnym barwom, wystawione przez nas solarne prysznice ogrodowe u każdego wywoływały szczery uśmiech. Cieszymy się, że tak kolorowe przełamanie schematu, spotkało się z wielką aprobatą ludzi posiadających ogród.

 

Największym zainteresowaniem mimo wszystko cieszyły się lampy gazowe. W związku z jesiennym okresem, dla wielu okazało się to świetne rozwiązanie jako ogrzewanie tarasowe. Dzięki przystępnej cenie każdy kto posiada taras lub ogród, jest w stanie ogrzać, rozświetlić oraz nadać niepowtarzalny klimat nawet w chłodny, jesienny wieczór. Lampy gazowe model Walencja i Barcelona to również wyjątkowy element wystroju, co szczególnie zostało zauważone przez ludzi zwiedzających targi.

Po trzech intensywnych dniach wracamy do pracy z wielkim bagażem nowych doświadczeń, lecz przede wszystkim w dobrych nastrojach. Targi w Częstochowie w wyjątkowy sposób zbliżyły nas do klientów i ich oczekiwań. Firma Tapis nieustannie od 25 lat spełnia marzenia, jednak wciąż wybiegamy myślami w przyszłość. Jesteśmy pionierami we wdrażaniu nowych technologi i rozwiązań, co owocuje zadowoleniem klienta oraz naszą satysfakcją. Jeszcze raz dziękujemy za świetnie zorganizowaną imprezę i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie w przyszłym roku w tym samym, doborowym towarzystwie.

Dawid Brzózka

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia