Dodano: 2014.11.13

Łódzki oddział salonów Tapis 24.09.14 miał okazje gościć autorów popularnego programu telewizyjnego realizowanego i emitowanego przez TVN. Dokładnie przez jej lokalnego przedstawiciela czyli telewizję NTL odbieraną na terenie powiatów częstochowskiego, radomszczańskiego i tomaszowskiego.

Materiały nagrane przez NTL w salonie TAPIS.PL Łódź obejrzeć można w cyklicznym programie pt. „EkoDom” podejmującego zagadnienia o wyposażeniu i urządzaniu wnętrz, oraz nowoczesnemu budownictwu. „EkoDOM” powstaje pod redakcją Pni Marzeny Andrzejczak, a z udziałem firmy Tapis poświęcony jest ogrzewaniu kominkowemu.

tvn10

Gospodarz salonu TAPIS.PL – Pan Marcin Bekasiak w przystępny i treściwy sposób scharakteryzował zalety i korzyści płynące z kominkowego ogrzewania. Udało się tego dokonać dzięki usystematyzowaniu sposobów ogrzewania kominkowego w cztery grupy czyli:

– Kominki elektryczne: https://www.tapis.pl/kominki/elektryczne/tvn2

– Kominki opalane biopaliwem: https://www.tapis.pl/biokominki/

– Kominki opalane pelletem:
wklad-kominkowy-kwline-opalany-pelletem.html

– Kominki i piece kominkowe spalające drewno czyli najpopularniejsze i najchętniej instalowane w naszych domach: https://www.tapis.pl/kominki/

Program realizowany w salonie TAPIS.PL w Łodzi wzbogacony został o fachową wiedzę i profesjonalne przygotowanie tematu przez Pana Marcina Bekasiaka. Ten odcinek „EkoDomu” pełen jest ciekawostek i praktycznych wiadomości o ogrzewaniu kominkowym. W treściwy sposób przybliżona została wiedza o możliwościach jakie ma każdy planujący zakup kominka lub pieca kominkowego.

TAPIS.PL w Ekodom 26.11.2014 – Marzena Andrzejczak


Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wydarzenia