kwline-e780-3dMinął rok od wprowadzenia do oferty Kwline wkładów trójstronnie przeszklonych z unoszonymi drzwiami czyli E550 G 3D, E660 G 3D, E780 G 3D, E1000  G 3D. Teraz  doczekaliśmy się nowej serii trójstronnie przeszklonych palenisk kominkowych Kwline, lecz  bez możliwości podnoszenia szyb do góry. Seria półwyspowych wkładów bez mechanizmu gilotynowego otwierania przeszklenia oznaczona jest symbolem literowo-cyfrowym 3D  (bez literki „G” jak w serii wkładów wyposażonych w gilotynowe podnoszenie drzwiczek). Dotychczas alternatywą dla wkładów trójstronnych, ale bez podnoszenia szyb była seria Kwline 3DS, jednak seria 3DS  to konstrukcje ze szprosami. Zdecydowanie lepiej korespondujące z tradycyjnymi lub stylowymi obudowami kominkowymi.

Producent zdecydował się opracować nową serię palenisk 3D, gdyż wielu naszych klientów przy wyborze wkładu kominkowego kierowało się tylko względami wizualnymi kominka, twierdząc że sposób otwierania paleniska jest dla nich zupełnie nieistotny, ponad to  nigdy nie będą użytkować kominka z otwartym paleniskiem. W związku z tym dopłata do nawet perfekcyjnego mechanizmu unoszenia drzwi jest dla nich zbędnym wydatkiem.  Uwzględniając taką argumentację  Kwline zaprojektował nową – nieco tańszą serię wkładów 3D czyli z potrójną wizja ognia, ale pozbawioną możliwości podnoszenia fasady.

Kwline 3D

Załadunek polan drewna odbywa się przez boczne, otwierane standardowym uchwytem drzwiczki, zarówno prawe jak i lewe. Zawiasy subtelnie umieszczone w ramie fasady kominka zapewniają precyzyjne – czyli szczelne i niezawodne działanie.  Szyba frontowa pozostaje w tej serii wkładów Kwline nieruchoma.

Do wyboru mamy trzy wkłady o różnych szerokościach frontu:

Kwline E 660 3D  – szerokość 660mm, wysokość frontu 505mm, głębokość 450mm, moc 8-14kW
Kwline E 780 3D  – szerokość 780mm, wysokość frontu 505mm, głębokość 450mm, moc 10-16kW
Kwline E 1000 3D – szerokość 1000mm, wysokość frontu 505mm, głębokość 450mm, moc 10-18kW

Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia małego wkładu trójstronnego otwieranego do boków o szerokości frontu 550mm, czyli model o symbolu Kwline E 550 3D. Ten najmniejszy wkład trzyszybowy wzbudził szczególne zainteresowanie wśród użytkowników małych domków letniskowych, lub niewielkich mieszkań w budynkach wielorodzinnych.

W nowej serii wkładów Kwline,  tak jak we wszystkich pozostałych standardem jest system – czystych szyb zapewniony przez dwie kurtyny gorącego powietrza.

Kwline wzbogacił swoją ofertę o cztery różnej wielkości, trzyszybowe wkłady z płynną wizją  ognia. Wkłady dostępne w bardzo przystępnej cenie, dzięki nim możemy uzyskać w każdym wnętrzu efekt  zarezerwowany dotąd tylko dla najdroższych palenisk kominkowych.

Zobacz: Oferta promocyjna KWLINE seria 3D –>

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Wkłady kominkowe