Dodano: 2016.04.05

aromaterapiaCzęsto z dodatkowymi akcesoriami mającymi ułatwiać nam korzystanie z kominków, grilli ogrodowych, basenów i wanien spa jest tak, że okazują się niepotrzebnymi drobiazgami, wręcz przeszkadzającymi w komfortowym korzystaniu z urządzeń mających zapewniać nam pełnie relaksu. Oprócz tego, że przeszkadzają to zwykle nie wiemy gdzie te zawadzające drobiazgi ulokować.

Dobrą ilustracją takich bezużytecznych gadgetów są metalowe szczypce w zestawach kominkowych, czy znamy kogoś kto ich używa choć sporadycznie?

Znacznie inaczej jest w przypadku akcesoriów saunowych – te okazują się celnym dopełnieniem w czerpaniu czystej przyjemności z seansu w saunie. Drewniana chochla i cebrzyk z wodą – praktycznie nieodzowne w każdej saunie, tradycyjnej w ogrodzie czy nowoczesnej w apartamencie. Podobnie wszelkiego typu higrometry, termometry i klepsydry – niezbędne w każdego typu saunie. Dzisiaj okazuje się, że kolorowe oświetlenie w saunie to też nieodzowny gadget. Szczególnie w saunach nowoczesnych, całą gamę saun DESIGN trudno byłoby sobie wyobrazić bez nieszablonowego oświetlenia. Świecące naturalnym jasnym światłem promienniki kwarcowe infrared Dr. Fischer Vitae też zaliczyć do tego grona.

Wszelkie olejki eteryczne i naturalne środki zapachowe są jakby stworzone do użycia w saunie. Dużym udogodnieniem przy korzystaniu z nich jednocześnie zwiększając wilgotność powietrza w saunie jest proste i niezawodne urządzenie do aromaterapii.  Specjalne metalowe naczynie przeznaczone do zawieszenia nad rozgrzanym piecem. Urządzenie napełnione wodą z dodatkiem naturalnych środków zapachowych umieszczone bezpośrednio nad źródłem ciepła stale uwalnia aromaty i korzystnie jonizuje powietrze w saunie jednocześnie zwiększając wilgotność. Urządzenie można w dowolnym momencie przechylić i wylać jej zawartość bezpośrednio do rozgrzanych kamieni – uzyskując natychmiast parę wodną z intensywnym zapachem aromatów.

aromaterapia-4 aromaterapia-5

Dzisiaj dodatkowe wyposażenie kabin saunowych to standard niezbędny do prawidłowego korzystania z sauny i czerpania maksimum przyjemności. Urządzenie do aromaterapii jest szczególnie uniwersalnym dodatkiem, bo okazuje się równie  pożądanym  drobiazgiem w saunach domowych, ogrodowych domkach saunowych czy też dużych saunach o przeznaczeniu publicznym.

Wszystkie aktualności związane z firmą: ,
Aktualność z kategorii: Sauny